Táborská 2025, Černošice
Ambulantní ordinace - urologie

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Umístění: Ambulantní ordinace - urologie Caste zanety mocovych cest

Za panom doktorom som zasla na odporucenie kolegyne a nelutujem. Uz od prvej navstevy sa mi venoval a som mu nesmierne vdacna, ze mi s mojim dlhorocnym problemom pomohol. Bohuzial to vyustilo az do operacie ale operoval ma prave pan doktor Hujo a mal moju plnu doveru. Je to lekar s velkym srdcom, ktory si vas vypocuje, pomoze a poradi, odpovie na kazdu vasu otazku. Dokonca sa aj zasmejete. Pre mna urcite jeden z najlepsich doktorov, akych som zatial mala moznost stretnut. A co som naozaj velmi ocenila, je velmi prijemna a ustretova zdravotna sestricka. Pan doktor, dakujem za pomoc!

Velmi si cením přístupu!Vždy mi pan doktor odpoví na moje četné,často jistě velmi laické dotazy a osvětlí mi problém. Díky za to! Dáša

Dobrý večer, zřejmě měl pan doktor Hujo špatnou náladu-do ordinace přišel o půl hodiny pozdě, jen utrousil, že se zdržel na sále(bohužel to nebylo poprvé). Odbornost nemohu hodnotit i když jsem pracovala skoro 50 let na neurologii v jedné pražské nemocnici ale přála bych si od něho :méně arogance a více empatie.

Přidávám se a hodnotím pana dr. pěti hvězdičkama.Díky za krásný přístup,vysvětlení,vyšetření i Váš humor!!!Dík i sestřičce.Přeji jen slunéčkové dny Irena

Děkuji moc za provedenou operaci a následné řešení vzniklých pooperačních problémů.Ještě jednou děkuji.Dědek Vonoklasy

Pan doktor je skvělý lékař, vnímavý a trpělivý. Vřele doporučuji!
P.S.: Podání ruky při příchodu i odchodu potvrzuji :)

Taky mě mrzí, že pan doktor není na KLadně tak často byl vždy vynikající a mám s ním dobré zkušenosti podílel se na mé operavi pyelonefritidy

doporučuji, skvělý lékař. Pomohl mi s dlouholetým problémem...

U pana doktora oceňuji veliký respekt k pacientovi, smysl pro humor, lidský přístup a slušnost - který doktor vám při vstupu i odchodu potřese upřímně rukou?
Zdravotní problematiku srozumitelně vysvětlí a vyhoví všem požadavkům...vřele doporučuji!!!

Po více, než 10tileté "péči" u jiného urologa, docenta z VFN, který většinu vyšetření prováděl, aniž opustil židli, na které seděl, jsem se svěřil do jeho péče.
Už při první návštěvě zjistil můj vážný zdravotní problém, který pan docent nemohl objevit, protože jeho židle byla od sonografu příliš daleko (asi 6 m), takže mi jen vysvětlil, že problém nenastane. Nastal. P. Dr Hujo mi zachránil ledvinu. Komunikuje s pacientem, vysvětlí, v čem je problém. Dobrý lékař. Lepšího neznám.