Táborská 2025, Černošice
Ambulantní ordinace - urologie

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: jiné místo léčba močových kamenů

Velmi pečlivý doktor. Jeho vyšetření jsou komplexní ačkoliv se jedná už jen o prevenci. Dá víc rad, než dalších 10 doktorů. Nic nezanedbává a je velice důsledný.
Děkuji a doporučuji

Umístění: Ambulantní ordinace - urologie Caste zanety mocovych cest

Za panom doktorom som zasla na odporucenie kolegyne a nelutujem. Uz od prvej navstevy sa mi venoval a som mu nesmierne vdacna, ze mi s mojim dlhorocnym problemom pomohol. Bohuzial to vyustilo az do operacie ale operoval ma prave pan doktor Hujo a mal moju plnu doveru. Je to lekar s velkym srdcom, ktory si vas vypocuje, pomoze a poradi, odpovie na kazdu vasu otazku. Dokonca sa aj zasmejete. Pre mna urcite jeden z najlepsich doktorov, akych som zatial mala moznost stretnut. A co som naozaj velmi ocenila, je velmi prijemna a ustretova zdravotna sestricka. Pan doktor, dakujem za pomoc!

Velmi si cením přístupu!Vždy mi pan doktor odpoví na moje četné,často jistě velmi laické dotazy a osvětlí mi problém. Díky za to! Dáša

Dobrý večer, zřejmě měl pan doktor Hujo špatnou náladu-do ordinace přišel o půl hodiny pozdě, jen utrousil, že se zdržel na sále(bohužel to nebylo poprvé). Odbornost nemohu hodnotit i když jsem pracovala skoro 50 let na neurologii v jedné pražské nemocnici ale přála bych si od něho :méně arogance a více empatie.

Přidávám se a hodnotím pana dr. pěti hvězdičkama.Díky za krásný přístup,vysvětlení,vyšetření i Váš humor!!!Dík i sestřičce.Přeji jen slunéčkové dny Irena

Děkuji moc za provedenou operaci a následné řešení vzniklých pooperačních problémů.Ještě jednou děkuji.Dědek Vonoklasy

Pan doktor je skvělý lékař, vnímavý a trpělivý. Vřele doporučuji!
P.S.: Podání ruky při příchodu i odchodu potvrzuji :)

Taky mě mrzí, že pan doktor není na KLadně tak často byl vždy vynikající a mám s ním dobré zkušenosti podílel se na mé operavi pyelonefritidy

doporučuji, skvělý lékař. Pomohl mi s dlouholetým problémem...

U pana doktora oceňuji veliký respekt k pacientovi, smysl pro humor, lidský přístup a slušnost - který doktor vám při vstupu i odchodu potřese upřímně rukou?
Zdravotní problematiku srozumitelně vysvětlí a vyhoví všem požadavkům...vřele doporučuji!!!