MUDr. Magda Suchopárová

Pediatr Více

Bechlín 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Bechlín

Tato ženská, která si rádoby říká "doktorka" v triku je velice nepříjemná. Při první návštěvě u ní na pohotovosti jsme ani nevěděli, kdo je doktorka a kdo sestra. Z jejího výrazu bylo jasné, že si říká...co si to vůbec dovolujeme jí obtěžovat jezdit na pohotovost!!! Jelikož nás odbyla s tím, že to nic není a nenapsala nám žádné léky, tak jsme si udělali za dva dny po zhoršení stavu naší dcerky výlet znovu na pohotovost. Když jsem zjistil, že tam zase sedí ta naše oblíbená paní doktorka, hned mi bylo lépe a řekl jsem si s klidným svědomím...ta nám dnes určitě pomůže :-) A taky že jo!!! Vůbec mě neposlouchala, co jsem jí říkal. Jela si tu svou oblíbenou a napsala nám nějaké kapky jen aby od nás byl klid. Když jsem si stále stál za svým, tak si mě dovolila poučit jak zacházet se svou dcerkou když je nemocná a dala mi do ruky papír se slovy..." Tady máte papír od ministerstva zdravotnictví s pokyny, jak zacházet s nemocnými doma. Neztraťte ho a čtěte ho pořádně!" Ještě štěstí, že mi dala tyto pokyny, protože jsme doposud vůbec nevěděli, co dělat s nemocnou dcerkou. Díky této paní doktorce může být naše zdravotnictví hrdé.