Ludmila Šumberová, zubař

MUDr. Ludmila Šumberová

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 429, Lysice
Soukromý zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka u které jsem kdy byla :-) Vždy jsem se zubařů bála, už od malička a k paní doktorce se naopak i docela těším :-) Je to žena na svém místě :-)


:
Ověřeny pacient

Dobrý den,
moje zkušenost s paní doktorkou je naprosto vynikající. Paní doktorka je dokonalý profesionál navíc je milá, vstřícná a hlavně vše vysvětlí. Čekací doba na objednání je krátká a když jste objednaní na deset hodin tak už v deset sedíte v křesle. V okolí paní doktorka nemá konkurenci.


Ověřeny pacient

Paní doktorka má perfektní přístup k dětem.Chodím k ní se svými 3 dětmi již od malička a přestože se vždy předem bály, odcházely s usměvem a opravenými zoubky. Všem mohu jen doporučit, paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a vše dopředu vysvětlí a se vším poradí. Nedovedu si představit, že by jsme chodili někam jinam.


Paní doktorka je vždy vstřícná, hodná s ohleduplným přístupem. A co je nejdůležitější umí to výborně s dětmi.


K

Velice příjemná paní doktorka ke které se nebojím chodit,pokud je nějaký problém tak ho dokáže vyřešit a pacientovi pomoct.Jsem velice spokojená.


Velice přijemná a usměvavá paní doktorka, která dokáže uklidnit už ve dveřích. Je opartná a vždy když jsem byl na kontrole či s nějakými problémy, tak jsem odcházel spokojen a vracel se nejdřív až na další preventivní prohlídku. I přes to, že se zubařu bojím jak čert kříže, tak na vyšetření zde už dokáži chodit bez panické hruzy:)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti