Ludmila Stejskalová, ortodontista Orlová

MUDr. Ludmila Stejskalová

Uložit

Ortodontista Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Mládí 724, Orlová
Odbor. lékař stomatologie a ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Odbor. lékař stomatologie a ortodoncie Jiný

Velmi si cením paní doktorky Stejskalové! Ví přesně, co dělá. Pokud se rovnátka nosí jak mají a nešidí se to, je jejich účinnost neuvěřitelná (vyzkoušeno na 2 dětech). I když jsme bydleli v zahraničí a teď v Praze, vždy s dětmi přijedeme zpět do Orlové, a není to jen proto, že si neúčtuje desetitisícové částky za často zbytečná pevná rovnátka. Mimoto nám paní doktorka vždy vyjde se vším vstříc. Maximální spokojenost, děkujeme!!

H
Ověřený profil

Odstěhovali jsme se do Karviné a změnili jsme i ortodoncii, ovšem po dvou návštěvách jsme se vraceli zpět k paní doktorce, jak z finančního hlediska tak z osobního, nucený strojený vlídný přístup jen aby někdo vyinkasoval dvojnásobek za stejnou práci není náš šálek čaje, děkujeme.

J
Ověřený profil

K paní doktorce jsem docházel jako dítě několik let, ale nemohu říct, že je to specialistka. V čekárně bylo vždy plno lidi, kteří byli objednáni, takže měla špatný systém. Dále jednou mi chtěla vytrhnout zub z vrchniho patra, ale umrtvila mi spodní patro, takže mi trhala za "živa". Pak jsem od ní utíkal, jak jen šlo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A

Velmi vlídný přístup k dětem, bez nadsazení cen, odstěhovali jsme se do Ostravy, řekli jsme si, že přehlásíme děti tam, ale po dvou návštěvách jsme se vraceli zpět k paní doktorce, sice musíme dojíždět, ale za ty výhody to stojí, děkujeme.

Chodila jsem tam několik let, za ty roky se mi zuby vůbec nespravily, nosila jsem rovnátka sundávací a jen na horní patro. Jelikož jsem viděla, že mi ty rovnátka nepomáhají, ptala jsem se paní doktroky, jestli by mi nemohla dát rovnátka na pevno a co mi odpověděla? Že na moje zuby rovnátka nejsou, protože já mám zuby přes sebe a potřebuju je roztáhnout. Tvrdila mi, že by mi ty zuby pak mohly prasknout a že pokud budu nosit rovnátka sundávací měsíc v kuse tak že zuby budu mít perfektně rovné !! Pak mi ale řekla, že jestli je nebudu pořádně nosit tak že mi dá rovnátka na pevno .. tak kdo to má chápat? Existujou ty rovnátka na pevno pro mé zuby nebo ne? Jsně že ano, nevím proč mi teda lhala. Neměla jsem na to pak ale už nervy tak jsem přešla k jiné doktorce, ta mi řekla, že místo křivých horních zubů mám dalších dost problémů které mi budou muset zpravit. Takže mi to všechno vysvětlila a za pár dní už budu nosit rovnátka na pevno ;) Konečně budu mít za pár let po problémech a budu mít zuby v pořádku! :))

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Tato lékařka má sice vždy plnou čekárnu, ale stojí za to počkat. Klidný a ukázkový přístup k malým pacientům se jen tak nevidí.

T
Ověřený profil

Pro mě nejhorší lékařka!! Absolutně mi nebyla schpona sprabit zuby.. Ještě že jsme přešli do Ostravy

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A

super!skvělá, nejlepší lékařka

X

můžu jenom doporučit, milá, vlídná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

E

Příjemná a ochotná lékařka.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti