Ludmila Pavlicová, pediatr Bystřice pod Hostýnem

Ludmila Pavlicová

Pediatr Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názory

Paní doktorka je ten nejlepší pediatr jakého znám....chdil sem k ní 18 roků a kdyby to slo tak chodím nadále vy ostatní co jí tady nedoporučujete tak vás nechápu. Tuhle doktorku vřele doporučuji.

no spokojená rozhodně nejsem ....paní doktorka na vše dává jen antibiotika asi si jinak neví rady nebo opravdu už nevím ..... a na totom názoru jsme se shodli s více lidma....

je opravdu skvěla doktorka, ví jak se zachovat v jakékoliv situaci.

Paní doktorka je nejlepší pediatr v Bystřici. Velmi hodná, milá, chová se perfektně k pacientům i k rodičům. Léčila mého otce i bratra a všichni jsme byli náramně spokojeni. Ochota, důslednost a správný přístup je na prvním místě. Děkujeme za Vaši péči a přejeme Vám hodně zdraví.

paní doktorka je ten nejlepší pediatr kterého znám.už léčila mě když jsem byl málý a ted léčí moje děti.a jsme s ní velice spokojení.můžeme jenom doporučit.Popelka Bystřice pod Hostýnem.

Občas se bojím, ale jinak je to perfektní pediatr!

Paní doktorka je velmi hodná a chová se opravdu lidsky k dětem , mám s ní je ty nejlepší zkušenosti.

Úžasná paní doktorka. Moc příjemná.

Paní doktora je velmi hodná a vždy se snaží pomoct a poradit. K dětem, ale i k rodičům se chová velmi dobře. Ze svých zkušeností ( a nebylo jich málo ) mohu jen doporučit.