Adresa

ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

P
Ověřeny pacient

Jsem velmi mile překvapena, protože jsem byla u paní doktorky prvně a nevěděla jsem do čeho jdu. Obavy ze mě spadly už při vstupu do sesterny, sestřička byla velmi milá, vstřícná a cítila jsem se dobře. Paní doktorka mě důkladně prohlédla, všechna vyšetření kam mám jít mi popsala (jak vyšetření probíhá, kde se objednat, kudy tam jít) a působila na mě příjemně. Takovýchto lékařů a sestřiček by mělo být více a já si toho velmi vážím. Takže vřele doporučuji, protože takový přístup se často nevidí.


B

Paní doktorku znám a chodím k ní přes 30let hodnocení je víc jak vynikající co do diagnostiky i léčby a o člověčím přístupu nemluvě.Můj muž (po operaci páteře s paresou) ji ctil a tak si představoval "rodinného" lékaře,protože i po onemocnění tou nejhorší nemoci,kdykoli přišel na neurol. kontrolu, z ní odcházel,vždy pln optimismu a za to ji patří dík celé naší rodiny, když manžel jí už sám nemůže poděkovat Díky paní doktorko


Paní doktorka je moc milá, vzala mě s úsměvem, i když jsem přišla s 15 minutovým zpožděním, vysvětlila mi postup vyšetření, nabídla mi, že mi předepíše vitamíny. Prostě skvělá, sestřička taky.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

K paní doktorce chodím několik let.Je neskutečně dobrý člověk a výborný odborník.Někoho tak obětavého často nepotkáte.Vždy dobře zhodnotí můj zdravotní stav,pošle mě na potřebná vyšetření aby se určitě nic nezanedbalo.Pro tuto lékařku je její povolání opravdu posláním.Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti