MUDr. Ludmila Kučerová

Zubař Více

Otnice 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 49, Otnice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Chodím k paní zubařce od dětstvi a nikdy me ani nenapadlo, ze bych pani Kucerovou menila. Ze zubaru mam strach, zkratka se bojim bolesti a pani doktorka si semnou zazila sve :D moc ji dekuji za trpelivost a doufam, ze mi jeste dloouho neodejde do duchodu. Nevim kde jinde by semnou meli takovou trpelivost!

Super zubařka:-D

Ano, jako dítě jsem k ní také nechodila ráda, byla nevrlá, občas prohodila i něco nevhodného, co měla spolknout, ne říci. Ale je to tak, jak se píše v jednom z komentářů níže - když máte prohlídnout pusiny celé ZŠ, které vám z čekárny dělá zábavní park, nevím nevím kdo by u toho vydržel být usměvavý. Pár let jsem se paní doktorce vyhýbala, když jsem se pak rozhodla nechat si přeplombovat všechny ty černé hrůzy, byla jsem velmi mile překvapena jak kvalitou odvedené práce, pečlivostí, klidem paní doktorky, tak vstřícností, kterou jsem zde dřív nikdy nezažila. Proto musím napsat, i přes nedobré zkušenosti z dětství, nyní jsem s její prací i přístupem velmi spokojena.

jsem velice spokojena s prací paní doktorky

Pravdou je, že ve mě jako v děcku vyvolávala strach, nicméně dělat celou ZŠ plnou drzých parchantů není procházka růžovou zahradou. To byl asi důvod proč jsem dvacet let chodil jinam.
Z lenosti jezdit do Brna jsem si šel ošetřit dlouho vypadlou blombu a můžu říct: "Zubařské labutí jezero". Třináct minut jsem čekal kdy to začne a pak bylo hotovo. Je vidět nové vybavení, sestřička i MUDr.Kučerová jednali příjemě, profesionálně a odpočatě. Ještě si práci nechám pochválit od zubejdy co se mnou jezdí na vodu a už nikam jinam nejdu.
Pěkný den, Pavel Horák.

Moje děti jsem musela přehlásit jinam,jak se jí bály.K novému zubaři chodí bez problémů.
Můj syn ji zhodnotil jedním slovem - řezník. A její pověstné "To musíš vydržet" jim do dnes zní v uších.

Nejhorší zubařka, kterou znám.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Kdybych měl tuto zubařku jako dítě, neměl bych ze zubařů obecně strach. Chodit jsem k ní začal až po přestěhování a jsem s ní nadmíru spokojen. Perfektní přístup a dle mého názoru i kvalitní zubařka. Rozhodně nehodlám měnit a mohu jen doporučit. I když radši doporučit ne, abych se pak nemusel objednávat příliš dlouho dopředu :-).

Nejlepší zubařka kterou znám.

Kvalitní zubařka!!!!! Nelze dodat nic jiného.