MUDr. Ludmila Kellnerová

Praktický lékař Více

Hostěradice 1 adresa

Praktická lékařka pro dospělé
č.d. 56, Hostěradice

Nechápu, jak můžete něco takového o paní doktorce napsat. Tato doktorka se vždy snaží najít, co vám vlastně je. Udělá řadu vyšetření, jen aby na to přišla. jestli chcete někoho kritizovat, tak postupte o dveře vedle, k našemu vynikajícímu malíři panu Svobodovi, to ten je totálně mimo!!!!!!
Mě pani Kellnerová vždy pomohla!!!!

S paní doktorkou mám jen a jen ty nejlepší zkušenosti(dlouhodobě).Velice vstřícná a ochotná.S nezájmem lékařů jsem měl tu čest a nikomu bych toto nepřál.Jestliže má někdo pocit,že musí lékaři radit,tak potom netuším,proč k lékaři potřebuje.Velké díky paní doktorko za sebe a své blízké.Spokojený pacient:-)

Paní doktorka by se mohla více zajímat o zdraví lidí a sama se snažit najít příčinu proč tam vlastně člověk je. K lékaři v dnešní době člověk nechodí pro neschopenku, ale s problémy, které je potřeba řešit. Chtělo by to rozšířit si znalosti.

je to milá lékařka, která Vám vyjde vstříc s vystavením neschopenky na jak dlouhou dobu potřebujete, ale na lékařské úrovni si myslím, že je průměrná. Moc se do ničeho nehrne, spíš jí musíte radit a říct si sami ci chcete.

Velice dobrá lékařka,ochotná k pacientům .