Varnsdorf

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem velmi spokojen s odborný přístupem.Tímto lékařce paní Ludmile Jakubcové děkuji za osobní vstřícnost.

Umístění: Ordinace Jiný

S profesionálním i lidským přístupem paní doktorky Jakubcové i sestřičky jsem spokojený, proto jsem dosud neuvažoval o změně očního lékaře třeba blíž k mému bydlišti.

Umístění: Ordinace Kontroly po operací očí

Chtěl bych touto cestou vyjádřit obrovské díky za péči, starost a ochotu, kterou se mi dostává v ordinaci paní doktorky Jakubcové. Při každé návštěvě se setkávám s profesionálním a velice pozitivním přístupem. Děkuji i sestřičkám. Mohu jen doporučit!

Dnes 17.1.2017 jsem byla objednaná k paní "doktorce" na 9:30, ordinaci měla mít do 12h......hodinu mě tam nechala čekat a poté vyšla sestra, že nás musí přeobjednat na jindy, protože paní "doktorka" musí odjet.....už mě tady nikdo neuvidí!! Ona není jediná pracující, já musela dojet z Lípy a dvě hodiny práce pryč :-(

V pátek 27.9.2013 u očního lékaře v N. Boru. Pracovní doba očního lékaře do 15:00 hod. Byl jsem objednaný na 14. hod., na řadu jsem přišel v 15:45 hod. V tuto dobu odešla sestra, doktorka zůstala v ordinaci sama. Byla evidentně přepracovaná a bez sestry jako bez ruky. V čekárně zůstávalo ještě asi 5-7 pacientů. V ordinaci má připravený lístek s omluvou: zpoždění 60 min., zpoždění 120 min. Takže čekací doba 2 hodiny, žádná doba. Důchodcům asi vysedávání v čekárně nedělá žádné problémy, pracující si musí vzít v práci volno, nebo dovolenou, zvláště, když k očnímu do N. Boru dojíždí z jiného města - můj případ. Nevím, co si o tom myslet!?

Dnes jsem navštívila ordinaci paní doktorky v Novém Boru a musím jen chválit.Dlouho jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem a ochotou řešit můj problém.Děkuji Vám paní doktorko!