MUDr. Ludmila Herzánová

Pediatr Více

Rakvice 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Náměstí 15, Rakvice

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Páni doktorka je naprosto profesionální, vše vždy vysvětlí, nabízí alternativy, řeší včas a nic nepodceňuje. Starší dcera se k ní vždy těší a perfektně spolupracuje i když se ostatních lékařů bojí, paní doktorku i sestřičku má moc ráda. Co se týká očkování vždy vysvětluje aktuálně které můžeme dát, jaké má výhody, ale rozhodnutí nechává plně na nás, do ničeho nenutí, ani nás ničím nestraší. Chápe mé občasné obavy když se mi některá z dcer nezdá zdravá a nestalo se mi aby nás poslala domu s tím, že jsme šli zbytečně, naopak vždy se zajímá co se děje. Sestřička je také úžasná a velmi empatická.

Poslední dobou je se vším problém, domluvit si prohlídku dítěte, předepsat léky, nebo žádanku, ohrazuje se limitem který přesahuje a posílá k jinému dr ačkoli by lék předepsat měla.

Paní doktorka je neochotná,o profesionálním přístupu nemůže být ani řeč.S nemocným dítětem vás nechá čekat třeba i 3hodiny.Nedoporučuji !!!!!

Měla jsem možnost "vyzkoušet" několik pediatrů a co se týká této lékařky, musím říct, že lepší si představit neumím. Maximálně profesionální práce, vše vysvětlí, je příjemná, poradí. Velmi lituji, že už k ní nechodíme, protože jsme se přestěhovali.

Dobre vyleci mozna jenom anginy a chripky.Kvuli ni jsem musel jit na neprijemnou operaci az v dospeslosti a ne v detstvi.

Jsem nadmíru spokojená jak s paní doktorkou tak i ze sestřičkou odešla jsem z Pavlovic od Mudr.Diblíka a jsem ráda,že jsem tak udělala.

nejlepší!

Dobrý den ,paní doktorka je profesionál na úrovni i sestřička

mohu se jen připojit k ostatním. Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné, ochotné a profesionální. Přesto mají dost času si v klidu vše probrat.

Sama jako ditě jsem k p. doktorce patřila. Teď k ní chodím se svými dětmi a jsem velmi spokojená.P. doktorka je profesionálka ve svém oboru. Také sestřička je velmi příjemná. Neměnila bych a rovněž mohu jen doporučit.