Luděk Pelikán

Kontaktní informace

• J

Za panem doktorem jsme šli poprvé s dcerou kvůli alergii. Řešil s námi nejen alergii, ale i její dlouhodobé problémy s trávením, které jsme jen tak mimochodem uvedli při zakládání karty. Zařídil nám pobyt na specializovaném pracovišti. Jsme mu vděčni. Pacinetům se snaží opravdu pomoc. Je velmi milý, takže i naše dcerka, která se doktorů bojí, se v jeho přítomnosti uvolnila a pěkně spolupracovala. Děkujeme.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Zuzana Vokatá
    Zuzana Vokatá
    Politických vězňů 40, Beroun
    Uzasna pani doktorka s velmi citlivym pristupem ke klientum. Kez by takovi byli vsichni lekari. Je to rozhodne… Více

Hana Laskiová

Marie Šarmírová
    Alergolog, Pediatr
    Nádražní 308, Beroun

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

• L

Za panem primářem jezdíme až Frýdlantu nad Ostravicí - MS kraj.Je nejen velmi kvalitní lékař ale hlavně má srdíčko na pravém místě a vždy si vyslechne co nás trápi ale i těší. Všichni by si měli brát jeho kvalitu jako vzor.

• Na pana primáře já nedám dopustit je to úžasný člověk a skvělý doktor.Chodím k němu s dcerou na alergologii už šest let a jsem s ním nad míru spokojená. Lucka