Luděk Pelikán

Alergolog

Kontaktní informace

• J

Za panem doktorem jsme šli poprvé s dcerou kvůli alergii. Řešil s námi nejen alergii, ale i její dlouhodobé problémy s trávením, které jsme jen tak mimochodem uvedli při zakládání karty. Zařídil nám pobyt na specializovaném pracovišti. Jsme mu vděčni. Pacinetům se snaží opravdu pomoc. Je velmi milý, takže i naše dcerka, která se doktorů bojí, se v jeho přítomnosti uvolnila a pěkně spolupracovala. Děkujeme.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

• L

Za panem primářem jezdíme až Frýdlantu nad Ostravicí - MS kraj.Je nejen velmi kvalitní lékař ale hlavně má srdíčko na pravém místě a vždy si vyslechne co nás trápi ale i těší. Všichni by si měli brát jeho kvalitu jako vzor.

• Na pana primáře já nedám dopustit je to úžasný člověk a skvělý doktor.Chodím k němu s dcerou na alergologii už šest let a jsem s ním nad míru spokojená. Lucka