MUDr. Luděk Červený

Netvořice 1 adresa

Sam. ord. PL pro dospělé
č.d. 277, Netvořice

X

Od tohoto lékaře jsem odešla po tom, co mi opakovaně určil špatnou diagnózu. Je nevlídný, nepříjemný a nenechá si od pacienta "kecat" do léčby - a to ani tehdy, když vám napíše na suchý kašel Bromhexin.

Před třemi roky jsem přešla z Prahy k panu doktorovi z důvodů přestěhování...To,že jsem přešla mě stálo tři potraty a nyní se budu dlouho léčit se skoro 3 roky přechozeným zápalem plic..Souhlasím s názory ostatních zde.Pan doktor na vše používá rehabilitace,vše je od páteře,pokud se ohradíte,je skoro naštvaný,musíte být zdraví,pokud vám není 90 let atd.atd.Takže panu doktorovi velmi děkuji,protože je mi již přes 40 a ještě jsme chtěli s manželem druhé dítě.Nyní díky jeho zanedbané péči to už asi nestihneme,protože ze zápalu se budu léčit vcelku dlouho,mimochodem mám dost velký nález na rentgenu na plicích...Nyní jsem v dobrých rukou paní doktorky v Benešově na imunologii a v ještě lepších rukou zpět u své bývalé obvodní lékařky v Praze,která se mě naštěstí ujala.

Celý život budu litovat kroku,který jsem udělala,když jsem přešla k panu doktorovi.Apeluji na všechny,nenechte si nic líbit a pokud se necítíte a bude vám řečeno,že se nic neděje,věřte,že se může dít a řešte si to po svém a u někoho jiného.Předejdete velkým koplikacím a někdy i strašně smutným chvílím.

X

výborný

není mi souzeno hodnotit práci Dr. Červeného Luďka, protože k němu naštěstí nechodím. Ale vím, kolik lidí už přivedl do hrobu a ne k odbornému lékaři. Vše se snaží léčit sám, za všechno může páteř a pak skončíte na hřbitově, protože Vám například nepřišel na rakovinu plic - za to mohla páteř dle jeho názoru. Pokud k němu přijdete s bolavou rukou, léčí ji sám 2 týdny a pak Vás pošle k ortopedovi, ten s tím konečně začne něco dělat. Tím se strašně protahuje nemocenská.
Tomuto lékaři neřeknu jinak než hrobař, odchází od něj spousta pacientů k jiným praktickým lékařům, protože si lidi začínají svého zdraví vážit.

Na pana doktora mám ,bohužel, ne příliš dobrý názor. Vycházím ze svých dvou špatných zkušeností. V roce 1999 jsem se na něho obrátila, měla jsem silný kašel a několik dní trvající vysoké horečky. Pan doktor mi, aniž si mne třeba jen poslechl a blíže vyšetřil, diagnostikoval bronchitidu a předepsal mi jakási antibiotika, která ovšem nepomohla. Asi po třech dnech stupňujících se bolestí na prsou, bolestivého kašle a stále trvajících vysokých horeček, jsem v Praze navštívila svého lékaře, který odhalil zápal plic. Léčila jsem se přes měsíc.
Před několika dny jsem byla nucena vyhledat MUDr.Červeného, protože jsem pociťovala velmi úpornou až řezavou bolest při každém polknutí a silný tlak v horní části žaludku.Byla jsem bez teplot, bez kašle, bez dýchacích obtíží, přesto pan doktor diagnostikoval u mne chronickou bronchitidu a předepsal antibiotika.Druhý den jsem již bolest velmi těžce snášela, jela jsem proto do nemocnice v Benešově. Po velmi nepříjemném vyšetření - gastroskopie - mi tamější doktor sdělil, že mám zánět jícnu.
Chatařka

C

Pan doktor Červený je nejlepší a nejochotnější lékař kterého znám. Vždy je ochoten pomoci - bez ohledu na svůj volný čas. Může se na něj obrátit každý kdo potřebuje ošetření - nikdy nikoho neodmítne. Je velice spolehlivý a každému pacientovi věnuje svojí pozornost a udělá maximum pro jeho uzdravení.