Lucie Zyková (Rauchová), alergolog Chomutov

MUDr. Lucie Zyková (Rauchová)

Uložit

Alergolog Více

42 názorů

Uložit


Adresa

Kochova 1185, Chomutov
Ord. lékaře specialisty - alergologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Jiný

Skvělá doktorka i skvělá sestra. Snaha pomoci, nic nepodceňuje. Po všech negativních názorech od ostatních usuzuji jediné, “jak se chovám k člověku já, tak se ke mě bude chovat i on”. Nemám známky astmatu, které mi bylo určeno někde jinde a paní doktorka mi pomáhá zjistit co mi opravdu je. Obě dvě skvělé, rozhodně doporučuji

P
Ověřený profil
Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie diagnostika alergie

Po přečtení všech negativních názorů zde musím přidat i já svůj názor..a to právě názor opačný a to velmi pozitivní. Obával jsem se první návštěvy..paní doktorka Zyková sice možná působí přísným dojmem, zato však nic neponechá náhodě a pečlivě pacienta vyšetří..spirometrie + celkové odběry krve, podrobná konzultace s pacientem. I po následném telefonickém rozhovoru, když jsem volal jak dopadly výsledky krve..tak paní doktorka byla velmi vstřícná..vše mi ochotně, zřetelně, jasně a dopodrobna vysvětlila. Myslím, že paní doktorky vyvěšené diplomy v její ordinaci mluví za vše. Na paní doktorce jsem poznal, že ve svém oboru je naprostý profesionál..toť můj názor

P
Ověřený profil
Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie

Opravdu nejhorší doktorka se kterou jsem se setkala. Velice nepříjemná, pokaždé se tváří, že jí pacienti děsně otravujou, neobtěžuje se s žádným zjišťováním příčin. Celý život jsem měla problém s bolestivým a zánětlivým akné, jako alergoložku vůbec nenapadlo, že by to mohlo být třeba z jídla, vůbec si toho nevšímala, natož, aby mi udělala nějaký test. - Až v Praze mi zjistili, že mi to dělají pekařské kvasnice. Opravdu NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Začala jsem chodit k paní doktorce a jsem velice spokojená s jejím přístupem k léčbě. Též chci poděkovat sestřičce za úsměv a ochotu. Hodně takových laskavých ordinací.

J
Ověřený profil

Před návštěvou paní doktorky jsem si přečetl tohle hodnocení a měl jsem z návštěvy trochu strach,protože jsem na kontrole byl naposledy před pěti lety.Potřeboval jsem vyšetření na spirometru a alergo vyšetření kvůli zaměstnání.Sestřička moc příjemná a fajn,udělala vyšetření na spirometru a odběry a následovala návštěva paní doktorky.Žádnej "studenej čumák" ani odměřený člověk jak tu někdo popisuje.Čekal jsem,že mi vynadá,že jsem tam tak dlouho nebyl,ale všechno v pohodě.Po domluvě jsem vysadil prášky od obvodního a přijdu na další vyšetření.Paní doktorka byla naprosto v pohodě,ono nejspíš bude záležet na tom,jak se k ní chová pacient :)

P
Ověřený profil

Přešel sem od dětského alergologa pana Sakaře k nyní již paní Zýkové a nestačil sem se divit. Odcházel od pana doktora s tím, že alergie se zlepšuje a tudíž nemusím mít tolik léků. Po příchodu k paní doktorce sem jsem dostal "sjeto" za to nedostatečnou medikaci a předepsala mi extra prášky navíc + inhalátor a adrenalinovou injekci. Za tuhle léčbu bohužel pokaždé v lékárně nechám nějakou tu tisícikorunu. Nejhorší ale je to, že jsem potřeboval na školu napsat posudek a tam se pí doktorka pěkně vyřádila. Mam tam dokonce vytmaveno, že jsem nepřišel jednou na kontrolu, a že nejevím zájem o velmi doporučovanou každotýdenní injekční vakcinaci. Radši budu dojíždět do jiného města. Tady končím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F
Ověřený profil

mě prosím tato doktorka řekla, že žádným alergikem nejsem a že by mě měla správně vyřadit ze systému. po přestěhování docházím k nové alergoložce, která zjistila že nejenže mám alergii (pyly, zvířecí srst, plísně), ale že mám i počáteční astma a velice profesionálním způsobem mi pomáhá s mým přecitlivělým nosem.
a nezlobte se na mě, ale všechny ty pozitivní názory jsou tu jak přes kopírák!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Nesouhlasím s negativním hodnocením paní Rauchové jako lékaře. Dlouhou dobu jsem alergik , ale už asi 10 let jsem svůj problém neřešil. Když jsem po tak dlouhé době dostal záchvat, byl jsem nasměrován na paní Rauchovou. I když jsem k ní přišel po 5 letech ( a to jen proto, že něco potřebuji ), nechovala se hrubě.A s arogancí jsem se rozhodně nesetkal. Předepsala mi léky, které mi pomáhají. Nevím co kdo čekáte od lékaře, ale podle mě je to člověk na svém místě. Já jsem spokojený. Mnohem větší "vynadáno" jsem kdysi dostal na očním. Paní Rauchové můžu jen poděkovat. Díky správné analýze a předepsaným lékům se v noci nedusím.

Děkuji paní doktorce Rauchové za její pomoc v mojí léčbě. K paní doktorce docházím již čtvtým rokem a její léčba mi pomáhá s mými zdravotními komplikacemi.

Děkuji paní doktorce za její pomoc v léčbě mých dlouhodobých zdravotních potíží.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti