MUDr. Lucie Zyková (Rauchová)

Alergolog Více

Chomutov 1 adresa

Ord. lékaře specialisty - alergologie
Kochova 1185, Chomutov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Jiný

Paní doktorka je HROZNÁ. Žádná empatie, mluví s vámi že si za vše můžete sami. Když se chcete na něco zeptat vy hned zvýší hlas a sjede vás jak malé dítě. Se vším by mne posílala k mudr na obvod.
Když jsem jí řekl, že léky které mi předepsala my nevyhovují (nežádoucí účinky) byl jsem za debila že to není možné a že si vymýšlím. Po změně léků vše ok. A když jsem jí to řekl, že to bylo lekami, že sama musí vidět ten rozdíl, tak radši mlčela.

Neprofesionální, žádná empatie, nepříjemná... Jen do lidí cpat léky a nechce se bavit o žádné alternativě.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie Jiný

Skvělá doktorka i skvělá sestra. Snaha pomoci, nic nepodceňuje. Po všech negativních názorech od ostatních usuzuji jediné, “jak se chovám k člověku já, tak se ke mě bude chovat i on”. Nemám známky astmatu, které mi bylo určeno někde jinde a paní doktorka mi pomáhá zjistit co mi opravdu je. Obě dvě skvělé, rozhodně doporučuji

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie diagnostika alergie

Po přečtení všech negativních názorů zde musím přidat i já svůj názor..a to právě názor opačný a to velmi pozitivní. Obával jsem se první návštěvy..paní doktorka Zyková sice možná působí přísným dojmem, zato však nic neponechá náhodě a pečlivě pacienta vyšetří..spirometrie + celkové odběry krve, podrobná konzultace s pacientem. I po následném telefonickém rozhovoru, když jsem volal jak dopadly výsledky krve..tak paní doktorka byla velmi vstřícná..vše mi ochotně, zřetelně, jasně a dopodrobna vysvětlila. Myslím, že paní doktorky vyvěšené diplomy v její ordinaci mluví za vše. Na paní doktorce jsem poznal, že ve svém oboru je naprostý profesionál..toť můj názor

Umístění: Ord. lékaře specialisty - alergologie

Opravdu nejhorší doktorka se kterou jsem se setkala. Velice nepříjemná, pokaždé se tváří, že jí pacienti děsně otravujou, neobtěžuje se s žádným zjišťováním příčin. Celý život jsem měla problém s bolestivým a zánětlivým akné, jako alergoložku vůbec nenapadlo, že by to mohlo být třeba z jídla, vůbec si toho nevšímala, natož, aby mi udělala nějaký test. - Až v Praze mi zjistili, že mi to dělají pekařské kvasnice. Opravdu NEDOPORUČUJI.

Začala jsem chodit k paní doktorce a jsem velice spokojená s jejím přístupem k léčbě. Též chci poděkovat sestřičce za úsměv a ochotu. Hodně takových laskavých ordinací.

Před návštěvou paní doktorky jsem si přečetl tohle hodnocení a měl jsem z návštěvy trochu strach,protože jsem na kontrole byl naposledy před pěti lety.Potřeboval jsem vyšetření na spirometru a alergo vyšetření kvůli zaměstnání.Sestřička moc příjemná a fajn,udělala vyšetření na spirometru a odběry a následovala návštěva paní doktorky.Žádnej "studenej čumák" ani odměřený člověk jak tu někdo popisuje.Čekal jsem,že mi vynadá,že jsem tam tak dlouho nebyl,ale všechno v pohodě.Po domluvě jsem vysadil prášky od obvodního a přijdu na další vyšetření.Paní doktorka byla naprosto v pohodě,ono nejspíš bude záležet na tom,jak se k ní chová pacient :)

Přešel sem od dětského alergologa pana Sakaře k nyní již paní Zýkové a nestačil sem se divit. Odcházel od pana doktora s tím, že alergie se zlepšuje a tudíž nemusím mít tolik léků. Po příchodu k paní doktorce sem jsem dostal "sjeto" za to nedostatečnou medikaci a předepsala mi extra prášky navíc + inhalátor a adrenalinovou injekci. Za tuhle léčbu bohužel pokaždé v lékárně nechám nějakou tu tisícikorunu. Nejhorší ale je to, že jsem potřeboval na školu napsat posudek a tam se pí doktorka pěkně vyřádila. Mam tam dokonce vytmaveno, že jsem nepřišel jednou na kontrolu, a že nejevím zájem o velmi doporučovanou každotýdenní injekční vakcinaci. Radši budu dojíždět do jiného města. Tady končím.

mě prosím tato doktorka řekla, že žádným alergikem nejsem a že by mě měla správně vyřadit ze systému. po přestěhování docházím k nové alergoložce, která zjistila že nejenže mám alergii (pyly, zvířecí srst, plísně), ale že mám i počáteční astma a velice profesionálním způsobem mi pomáhá s mým přecitlivělým nosem.
a nezlobte se na mě, ale všechny ty pozitivní názory jsou tu jak přes kopírák!

Nesouhlasím s negativním hodnocením paní Rauchové jako lékaře. Dlouhou dobu jsem alergik , ale už asi 10 let jsem svůj problém neřešil. Když jsem po tak dlouhé době dostal záchvat, byl jsem nasměrován na paní Rauchovou. I když jsem k ní přišel po 5 letech ( a to jen proto, že něco potřebuji ), nechovala se hrubě.A s arogancí jsem se rozhodně nesetkal. Předepsala mi léky, které mi pomáhají. Nevím co kdo čekáte od lékaře, ale podle mě je to člověk na svém místě. Já jsem spokojený. Mnohem větší "vynadáno" jsem kdysi dostal na očním. Paní Rauchové můžu jen poděkovat. Díky správné analýze a předepsaným lékům se v noci nedusím.

Děkuji paní doktorce Rauchové za její pomoc v mojí léčbě. K paní doktorce docházím již čtvtým rokem a její léčba mi pomáhá s mými zdravotními komplikacemi.