MUDr. Lucie Žákovská

Zubař Více

Velký Ořechov 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 19, Velký Ořechov

Poznala jsem človíčka se "zlatým srdíčkem" ,laskavým pohledem a příjemným přístupem - co dodat? snad jen jediné "děkuji" !!!

...je nejlepší - prostě není co dodat,vše je již zde napsáno. Vážím si jí a na každé setkání se vždy moc těším...!!!

..JE ČLOVÍČEK SE SRDÍČKEM NA DLANI-UMÍ POHLADIT JAK SVÝM ÚSMĚVEM - TAK SVOU SYMPATIČNOSTÍ.MÁ ZLATÉ RUCE- RÁDA K NÍ CHODÍM A DOKONCE SE NA KAŽDOU NÁVŠTĚVU TĚŠÍM..A TO JSEM SE DŘÍVE TĚMHLE LÉKAŘŮM ZDALEKA VYHÝBALA :-). DĚKUJI,ŽE JE...!!!

Je to Paní Dotorka!!!Zlaté Hory na ni nikdy nezapomenou.

Paní doktorka Žákovská je učiněný anděl! Moje děti se k ní dokonce pokaždé moc těší :)) A já vlastně taky :)

Paní Paní DOKTORKA je ta nejúžasnější zubařka. Z mého celoživotního strachu a děsu jen při pomyšlení na zubaře, udělala rozkvetlou voňavou louku. Její snaha zachránit sebemenší kousek zubu i přes komplikace a pracnost, které si tím sama svým skvělým přístupem k léčbě zubů způsobí, je v dnešní době nevšední. Já děkuji, že pro mě slovo "zubař" již není několíkatýdenní horror před jeho návštěvou. Děkuji Vám paní doktorko!

pečlivá, trpělivá, s lidským přístupem, vřele doporučuji

Dobrý den, p.doktorka Lucka Žákovská je ta nejlepší zubní lékařka, kterou jsem kdy v životě poznala. Její jedinečný, ohleduplný a šetrný přístup, hlavně k dětem, je pro mě jako pro rodiče k nezaplacení. Moje dcera měla velké problémy s antibiotikovými zoubky už od mala. A po útrapách, kdy jsme vystřídali tři zubní lékařky, až p. doktorka Žákovská dokázala dceři zuby ošetřit. A to bez jakých koliv psychických scén. Její přístup je opravdu úžasný, já už jsem ani nedoufala, ža by dcera ještě vůbec někdy ústa otevřela u zubaře. Protože předchozí lékařka ji třeba opravdu doslova honila po ordinaci s kleštěmi, křičela po ní a vyhrožovala jí. Bylo to i pro mě velmi stresující. Dcera měla vůli si nechat zuby opravit, ale strach byl větší. A až paní doktorka, jak mávnutím proutku si s dcerou popovídala, vysvětlila, pohladila a vše šlo jako po másle. Opravdu jsem p. doktorce velice vděčná. A díky za to, že nám tak pomohla. Je úúúúúžasná a skvělá Odbornice!!! Díky