Klinická logopedie
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Dcera do 3 let nemluvila vůbec - vyjadřovala se gesty. Ve 4 letech jsme poprvé navštívily paní logopedku a přestože bere obvykle od 5 let, vzala nás. Vše dobře vysvětlí a když jí posloucháte a děláte přesně co řekne, má výsledky, prostě ví co dělá. Výsledek - za necelé 2 roky dcera kompletně mluví bez vad, a to měla na začátku správně jen samohlásky. Je moc milá, příjemná, pochválí když cvičíte, za mě jednoznačně doporučuji

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Po přečtení recenzi jsem se trochu obávala co nás ceka,ale paní magistra velmi příjemná energická.Vše mi srozumitelné vysvětlila, takže za mě palec nahoru

Názor : Bohužel funguje spíše jako automat na 30,- z kterého vypadne lístek co máte dělat. Návštěvy, zvláště ze začátku, po cca 1 měsíci jsou nedostatečné. Než pořádně pochopíte co máte s dítětem dělat (správně) jsou min. 3 návštěvy (měsíce) pryč a bez efektu. Bohužel v ČL je velmi málo logopedů a hodně dětí..... Chce to zlepšít přístup, chování, trošku profesionality. Zatím návštěvy hodnostím velmi nedostatečně

K paní magistře chodím se synem necelý rok a jsem s ní spokojená. Na syna je milá, když umí, tak ho pochválí, vše dobře vysvětlí. Syn k ní chodí velmí rád. Samozřejmě vyžaduje pravidelné cvičení doma.

Paní magistra je ochotná pomoci, ale je nutné aby rodiče s dítětem cvičili. Docházíme asi rok a když cvičíme, tak nás pochválí a de to dopředu. Když necvičíme, neumíme to a tím se zdržujeme sami. Každý se musí rozhodnout sám, jestli je ochotný něco pro své dítě udělat. Paní magistra nemůže dohlížet na to jak doma cvičíme a jestli vůbec.

Bohuzel i ja mam uplne stejnou zkusenost jako pani, ktera pani magistru posuzuje negativne. Ma absolutne neadekvatni chovani, slovicka "prosim" a "dekuji" jsou pro ni cizi. Muj syn to okomentoval takto" ja se na pani logopedku tak tesil, ze bude hodna a ona je na mne tak oskliva" - tak ten to vystihl asi nejlepe.
Kdyby byla mezi logopedy nejaka zdrava konkurence, urcite uz by nas nikdy neuvidela.

Paní magistra je vždy ochotná, i když je náročná. Je to dobře, že taková je, proto má moje dítě výsledky. Ono když se necvičí, tak se těžko může něco pohnout dopředu. Paní magistra nám vše vysvětlí a na syna je milá. Pokud je šikovný, tak ho vždy pochválí.

vždy velmi ochotná a na syna milá

Paní magistra je úžasná, doporučuji a děkuji, dcera díky ní dělá obrovské pokroky.