Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Ob měsíc jsem měla bolesti v krku jako když máte anginu, ani jednou neproběhlo žádné vyšetření, jen doporučení brát ibalgin. Po dvou letech jsem si zašla na ORL, tak mi hned udělali výtěr z krku a zjistili, že mám zlatého streptokoka, nasadili antibiotika a problémy konečně vymizely. Za mě tedy absolutní nespokojenost, neochota, nelidský a arogantní přístup...

Umístění: Ordinace Jiný

vynikajicí lekářka ,pečlivá ,výborná komunikace mezi pacientem a oš.doktorkou.A co se týče p.sestřičky nemužu říct ani popel takových zdravotníku bychom potřebovali víc ochotná ,hodná vše do podrobna vysvětlí jsem moc rád že k nim chodím nevyměnil bych ještě jednou moc děkuji

Nevrla,neochotna,dlouhe cekani u ni. Dost protivna. Na vysetreni vas neposle,ani kdyz dostane doporuceni od jinych specialistu

Paní doktorka je skvělá,ma kladný přístup,vyslechne a poradí co dál.Přešla jsem k ní od jiného doktora a jsem moc ráda.Děkuji

Odborne vysetreni u MUDr. Lucie Trynerove hodnotim jako pozitivni, vsechna souvisejici vysetreni provedena v dohodnutem terminu. Cekaci doba v cekarne minimalni. Pani doktorka byla velmi prijemna, taktez zdravotni sestra.

Dlouhé čekání,pokud si někdo myslí,že čas 45minut na zpracování informací po jednom pacientovi,než pustí dovnitř dalšího,při naprosto nacpané čekárně je adekvátní,tak ať si to myslí.Čeká se opravdu všude,ale málokde tak zbytečně.A co se týká jednání s lidmi,to je úplně nejslabší stránka.Chápu,že každý nemusí mít vždycky nejlepší náladu,ale ona ji nemá nikdy,stěžuje si na ni snad každý,kdo u ní kdy byl,na její povýšenost,často je slyšet i z čekárny,s jakým despektem se s pacientem baví,velmi často dává člověku najevo,že ona je teda doktor=nadčlověk a my jen hloupí laici,když třeba špatně řeknu jméno léku,tak se mi vysměje,neuznává osobní názory lidí,o jejichž tělo se tady jedná,laik přece nemůže nic vědět,ani nemůže mít pocit,že by třeba mohl vědět,co mu je..není to doktorka,pro kterou by byla její práce posláním,ale vystudovala zřejmě jen proto,aby její nabubřelé ego mělo pocit,že je víc než ostatní a mohla to všem dávat najevo.Těch keců,když má udělat třeba výpis z karty nebo potvrzení na řidičák,přitom to trvá 5 minut a řekne si za to 200,- Kolik z vás by se zlobilo,kdyby si za 5minut vydělalo takové peníze?Chápu,že ji asi birokracie obtěžuje,ale proč teda raději nestudovala jiný obor,kde je birokracie méně,nebo vůbec radši obor,kde se nemusí bavit s lidmi,když ji to tak obtěžuje..co takhle třeba vědecký výzkum?Není nic horšího než,když člověk dělá svou práci nerad,proč raději neuzná,že je totálně vyhořelá a neudělá si rekvalifikaci na nějakou jinou dostatečně fundovanou profesi?Od lidí jsem slyšela,že na začátku "kariéry" v Aši byla příjemná,bohužel jí to dlouho nevydrželo.Nepodepisuju se záměrně,dosud bohužel musím k této doktorce chodit,protože v Aši nemám na výběr a nechci si dělat zbytečně ještě hůř,ale pokud tohle paní doktorka čte,stejně možná pozná,kdo to napsal...

Před nedávnem jsme se přestěhovali z Ostravska sem do Aše,takže jsme zde ještě nevyhledali svého obvodního lékaře.Tam jsme měli pojišťovnu Revírní Bratrská Pokladna,která tady není a tím pádem s ní nikdo nemá smlouvu.Už předem jsme si zažádali o novou pojišťovnu,ale hned to změnit díky našim zákonům nelze.
Manžel potřeboval včera akutní pomoc,den předem jsem s MUDr. L.Trynerovou telefonicky hovořila a sdělila mi,že může manžel přijít,že i když ještě není u ní zaevidován,vyšetří ho,pokud je to akutní.
Jaké překvapení,když mu doktorka sdělila,že nemá s pojišťovnou smlouvu a tudíž ho neošetří.Přitom stačilo pacienta vyšetřit,vyplnit trochu pracný výkaz a zaslat ho pojišťovně k úhradě.Jen mu doporučila co si má koupit za léky se sdělením,že to není nic akutního i když má téměř týden bolesti břicha,křeče a čistý průjem s příměsí krví.Léky si koupil,užíval,ale bolest neustávala.Večer se k tomu přidala teplota 38,6 C.
Jeli jsme tedy na pohotovost do Chebu,kde ho velmi šikovný MUDr. F.Hlavatý na interním oddělení pečlivě vyšetřil a udělal odběry.Dostal infůzi a za 2hod.jsme věděli výsledky.SALMONELÓZA !
Co víc dodat?! Děkujeme za ochotu...

K paní doktorce jsem přešla od jiného lékaře a jsem u ní doposud.Nechodím k lékaři,protože se nudím,ale opravdu jen když mi něco je,i když je pravda,že bych tam měla chodit pravidelně jednou za 3 měsíce,což se musím přiznat,že nechodím.Nevím,jak se chová k jiným pacientům,ale já si nemůžu stěžovat,ba naopak.Jsem s ní velmi spokojená,i když mi občas vynadá,ale má pravdu...jsem flink a pokud jde o mé zdraví tak i nezodpovědná.Paní doktorko,budu se snažit polepšit....A co se týká sestřičky u paní doktorky?Jsem také spokojená..je jediná sestřička,která,když mi odebírá krev,tak pak nemám modřinu.
Je pravda,že každý máme právo říct svůj názor a ohodnotit svího lékaře,ale 90% lidí.kteří ho píší se nedokáží ani podepsat,ale hlavně že kritizují...

já jsem k p. doktorce přestoupila od jiného praktického lékaře a musím říct, že zatím jsem spokojena a vždy mi vyšla vstříc. A to, že někdy nemá náladu a zrovna se na vás neusmívá, my ji snad máme?-)

Mudr Trynerovou mohu posoudit jako velmi erudovanou příjemnou lékařku,která svému oboru rozumí a na nic si nehraje,říká vše tak jak to je-což se všem nemusí líbit-není to totiž asi podbízivý typ,když někdo je prostě simulant tak mu řekne na rovinu. Nenechte se pani doktorko rozhodit stěžovateli-více méně anonymními-zůstaňte jaká jste.Jiří Košatka Aš