lucie Míková, veterinář České Budějovice

MVDr. lucie Míková

Veterinář Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Otavská 1453, České Budějovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

K této doktorce jsem šla se psem, který si propíchnul oko, jako k "odborníkovi přes oči". A nemohla jsem odejít nadšenější. Jak zde píšou i jiní, je to vážně odborník, všechno člověku vysvětlí, i neznalci to řekne polopatě a odpoví i na (pro odborníka pravděpodobně) stupidní dotazy. Přijde mi to tak, že bere pána zvířete jako rodiče malého dítěte u pediatra. Tam přeci chceme taky vědět, co tomu tvorečkovi je a jestli to bude dobré. A drazí mi rozhodně nepřijdou (a to nevydělávám miliony, jsem student), ale vím kam všude jsem chodila a tohle mi přijde za léčbu adekvátní.


P
Ověřeny pacient

Ano souhlasím s tím, že paní doktorka je špičkový odborník s laskavým přístupem. Odoperovala našemu štěňátku dermoid z oka. Předem vše vysvětlila, co a proč a měla trpělivost s námi laiky. Cena za zákrok mi přišla určitě adekvátní. Jsme paní doktorce velmi vděční, že díky její odborné pomoci má naše Bellinka očko v pořádku. Pokud bychom měli nějaké potíže, šli bychom vždy pouze a jenom k ní


K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená, je to specialistka a navíc neskutečně hodná paní. Kočičce pomohla, žádné informace mi nezatajila, léčba byla stoprocentní a já i moje kočka od ní pokaždé odcházíme naprosto spokojené.
A jestli je klinika na Vltavě drahá? Já jsem studentka a není mi zatěžko pro svou kočku a její péči vydělat jakékoli peníze. Navíc například cena kastrace je zde nižší než v jakémkoli menším městě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti