Veterinární ordinace U Tří voříšků

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí
Zvěrolékařství
Bolevecká náves 22, Plzeň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Praktická veterinární lékařka pro psy, kočky a drobné savce.

Všeobecná veterinární lékařka malých zvířat se zaměřením na
- klini...

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MVDr. Lucie Kulatá? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chci se zeptat mám Koťátko narozené 8 května 2016 a něco se mu děje s očičkama a s kůži nevím co to může být mám děkuji

Dobrý den, viz předchozí odpověď. LK

MVDr. Lucie Kulatá

Dobry den
Potrebovali bychom mobilniho veterinare na uspani nemeckeho ovcaka, ktery byl pred dvema lety operovan a byla mu diagnostikovana rakovina ,ktera je zhoubna. Uz se to opet vratilo a fenka se zacala trapit a nechceme uz ji to prodluzovat. Nechceme ji prevazet bylo by to pro ni jeste vetsi stresovani. Mame sidlo u Chotikova. Jezdite take po pacientech, nebo nevite kontakt na nejakeho lekare, ktery by byl ochoten prijet k nam? Samozrejme vsechny naklady uhradime hotove na miste.
Dekujeme za odpoved na nas email
S pozdravem za bdc stavby

Dobrý den, ano, je to možné, bydlím v Příšově, takže to mám po cestě. Pro přesnější domluvu mě prosím kontaktujte telefonicky dnes po 15:30,kdy budu v práci u diáře. Tel. číslo naleznete na našich webových stránkách. S pozdravem, MVDr. Lucie Kulatá

MVDr. Lucie Kulatá