Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace

Byli jsme s dcerou u paní doktorky Martinovove a musím říct, ze me mile prekvapila - behem ošetření na dceru mluvila a byla k ni velmi nezna, promluvila s námi rodici a zodpovedela naše otázky....Za nás nemůžu říct nic negativního.

Umístění: Ordinace

V životě jsem se nesetkala s tak protivným člověkem jako je paní doktorka. Absolutně nemá žádný vztah k dětem, křičet na 3 týdenní miminko kvůli tomu,že se počůralo je za mě extrém. Zaklady slušnosti absolutně postrádá, pozdrav žádný a nějaké vysvětlení k našemu problému se také nekonalo. Rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Ordinace Migrény, závratě

K této doktorce jsem chodila pár let ve svém dospívání, naposledy jsem tam byla v 17 letech. Poslala mě k ní dětská lékařka, měla jsem migrény, doktorka mě hned po příchodu do ordinace vyzvala, ať se svléknu do půl těla, neustále zvyšovala hlas, aby ji náhodou někdo nezdržoval. Udělala nutná vyšetření, vyštěkla že jsem simulant, ať si vyndám všechny piercingy ze rtu a uší, což mi samozřejmě nepomohlo. Několikrát jsem u ní byla následně kvůli přetrvávajícím závratím. Sestřička jí říkala, ať mi udělá alespoň EEG, což nakonec udělala. Závratě jsem měla v kuse téměř dva měsíce, což bych nikomu nepřála. Dostala jsem léky na vysoký tlak - vysoký jsem nikdy v životě neměla, pochopitelně to vůbec nepomohlo, navíc mi paní doktorka tlak nikdy ani neměřila, takže opravdu mi zůstává rozum stát nad těmito léky. I v těchto stavech, kdy jsem pořád zvracela, už jsem ani nemohla mluvit, skoro jsem nebyla schopná ani chodit, jen když mě někdo přidržoval, jak mi bylo špatně, jsem stále byla označována za simulantku. Později jsem se dozvěděla, že paní doktorka mě ošetřovala už v kojeneckém věku, což mě šokovalo. Při dalších závratích jsem šla na neurologii do nemocnice, měla jsem extrémně nízký tlak, který nešlo ani naměřit, dostala jsem kapačku, když jsem panu doktorovi asi podesáté řekla, že opravdu nemůžu být těhotná, ta mi doporučil klid a kofein každé ráno, pomalu vstát a hlavně celý den neležet. A najednou bylo po problémech. Tohle paní doktorku evidentně vůbec nenapadlo. Nedoporučuji.

Umístění: Ordinace

K paní doktorce jsem chodila od svých 10 let. Souhlasím s ostatními, že se neusměje, je chladná. Ale chování pro mě nehraje roli. Důležité je, že mně vždy pomohla, předepsala správné léky a vždy vyslechla a poradila.

Tato paní doktorka zachránila nesčetněkrát život mému synovi, od 1 a půl roku měl při teplotách , zapadnutý jazyk , jelikož dostal léky které velice pomohly mohu paní doktorce jen a jen poděkovat za vyléčení které trvalo do puberty , moc ji ještě jednou děkuji

Souhlasím s většinou! K paní doktorce jsme chodili již v roce 2003 a koukám že se naprosto nic nezměnilo:)
Už tenkrát k nám byla velice arogantní, neustále trousila velice netaktní poznámky k Vašemu dítěti, nikdy se neusmála.
Od ostatních neurologů a neurochirurgů jsem slyšela, že paní doktorka prý má ve svém oboru velké uznání, já se o tom bohužel nestihla přesvědčit, jelikož její lidské kvality mě velice rychle donutily neurologa změnit.

Velmi nepříjemná lékařka, bez citlivého přístupu, který rodiče s dětmi potřebují. Lékařka nechválí, pouze vytváří negativní atmosféru.

k paní doktorce se mi po přečtení názorů ani se synem nechtělo, dostali jsme pozvánku. Sestřička po telefonu moc vstřícná nebyla. Osobně byla ale skvělá, paní doktorka je sice docela morous, ale co jsem potřebovala to mi řekla. Šlo pouze o konzultaci takže syna nevyšetřila, takže prohlídku dítěte nemůžu hodnotit. Ordinaci ale má pěkně zařízenou vhodnou pro děti a bylo tam teplo - až dost.

1) Od pohledu čarodějnice s rudými vlasy a půlmetrovými rudě lakovanými nehty an zřejmě artrózou postižených rukách - no budiž, vzhled je mi ukradený, ale bohužel chování prvotní dojem čarodějnice jen potvrzuje.
2) Na tříměsíční miminko po celou dobu vyšetření nepromluvila, na závěr mě jen sprdla, že jsme s naším problémem měli přijít už během šestinedělí (asymetrický polohový syndrom, který se projevil na konci 2.měsíce, pediatrička si dřív ničeho nevšimla..)
3) Během rehabilitací (cvičili jsme Vojtovu metodu od 3 měsíců až do 8 a mezitím byli u pídr. 2x na kontrole) jsem dostala tip na remodelační ortézku (helmičku), která může velmi pomoci při nápravě slehlého záhlaví. Vše jsem našla na internetu, prostudovala, zavolala na protetické pracoviště, kde ortézku vyrábějí, vytiskla jejich brožuru a šla k této pídr. pro poukaz na helmičku. Pídr. se podívala zběžně na brožuru, řekla, že to nezná, nezn ani nikoho, kdo by to nosil, že to není pro nás indikováno a že je to blbost a ona nic takového psát nebude! Jednání absolutně nepřípustné, nejen že se neumí chovat k dětem a rodičům, není ani ochotná se zaobírat novými trendy v léčbě. V tomto případě je navíc ortézka plně hrazená pojišťovnou, rozhodně to není žádný šamanský nástroj..
Dopadlo to tak, že jsme na neurologii jeji do Frýdku-Místku, kde helmičky vyrábějí, neurolog malého vyšetřil, helmičku bez problémů doporučil a náš syn díky tomu nebude mít nadosmrti vzadu na hlavě obří placku!!!
Pokud vám na svých dětech záleží, určitě se obraťte kamkoliv jinam, raději budeme jezdit každý měsíc na kontroly 400km, než se ještě někdy podívat do ordinace této "znalkyně v oboru"!

Doporučuji. Odborník na svém místě.