Gynekologická ambulance
Bří Lužů 106, Uherský Brod

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Takových lékařů,už moc není..Milí,zkušený,ochotný vyslechnout,naše problémy,usměvavý,,nikdy nepoznáte,že má,možná svoje problémy ..Stíhá brat pacientky,dle obědnání,,nikdy nemusím dlouho čekat.Děkuji pane doktore..

Pan doktor mě nahlásil po x letech, že mám nález trvalý, vyděsilo mě to a utekla jsem k jinému doktorovi, aby potvrdil diagnózu, absolutně neseděla, nic mi nebylo.. Opakovaně měl divné poznámky na mou osobu, nevím nemůžu hodnotit kladně. Sestřička ochotná příjemná, ale pan doktor hodně mě zklamal.

Jak sestřička, tak pan doktor jsou vždy milí a ochotní. Pan doktor vždy vysvětlí nejasnosti, poradí a hlavně vyléčí. Oceňuji také, že nabízí a předepisuje léky bez doplatku nebo za nízkou cenu. K tomuto doktorovi chodím opravdu ráda. Můžu všem doporučit!

Pan doktor je moc hodný, profesionální a řekla bych znamenitý lékař. Vždy je ochotný poradit a oceňuji zejména pravidelné ultrazvukové vyšetření. Ikdyž je člověk z takové návštěvy přirozeně nervozní a má obavy, pan doktor je dokáže svojí profesionalitou zahnat :-) Doporučuji a velký dík a pochvala náleží i sestřičce, která je taktéž zlatá. Děkuji. Kolegyně zdravotnice a spokojená pacientka

Pan doktor je moc hodný a důkladný. Vždy ochotně poradí, nikdy není nepříjemný. Přestěhovala jsem se do jiného města, ale u něj jsem zůstala, protože takových je málo.

Mudr.Zloch je příjemný,nedá na sobě znát svoje osobní problémy(jestli vubec nějaké má)moc ráda k němu chodím,bude mě pomalu 60 a to jsem se v životě už setkala z hodně nepříjemnýma doktorama.Tento je vyjímka,doporučuji,dík pane doktore at se vám daří.

Mám jen dobré zkušenosti,příjemná komunikace.

doporučuji:-)... velmi milý a ochotný s lidským přístupem

Velmi milý,ochotný a vstřícný.NIkdy nebyl nepříjemný, i když jsem otravovala s hloupostmi.V těhotenství nejlepší doktor,začila jsem jich spoustu a pan doktor Zloch byl prostě nejlepší a hlavně nejcitlivější...

Velmi příjemný a ochotný ! :)