Drážďanská 489/25, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi za jeho profesionální přístup. Vždycky nám pomohl, nikdy s ničím neměl problém. Je super chlap a doktor.
Alena Hrušová

Kvalitní a profesionální péče. Investují do vybavení a do dalšího vzdělávání a je to znát.

Paní doktorka byla velmi ochotná a vstřícná :)

Dávám pozitivní komentář, protože Mudr. Vojtková je velmi ochotná, vždy když ji zavolám přijede se na koníka podívat, pokud je to naléhavé přijede ihned. Pomůže, poradí. Jsem spokojená. A doporučuji dál i ostatním koňákům.

27.3 jsem byl u Paní Vojtkové s kocourem Sidem na kastraci 3 dny po kastraci byl v pohodě z 3dne na 4den umřel v bolestech nevím zda udělala chybu veterinářka nebo to kocour nezvládl po narkoze.Každopádně kocoura jsem jim předával úplně zdravého takže mi tu něco neladí a znám více lidí se stejným problémem na kastraci k Vojtkovým bych už nikdy nešel stratil jsem důvěru.K doktorovi se má chodit s důvěrou a ne stím že když k němu přijdete tak oni vás nebo vaše zvíře ještě víc dodělaj nesmí se stát že vám zvíře po zákroku umře to by si oni neměli a nesmí dovolit.Takže jestly udělala chybu paní Vojtková tak jí moc děkuji že nám Sida zabila a jestly že nerozumí zvířátkům tak by mela odstoupit od práce veterinářky a jestly že bylo vše jak mělo a nezvládl to kocour což se ovšem stát může tak se paní Vojtkové omlouvam pravdu se asi nedozvím kde byla chyba.

Ochotný.pečlivý,prostě veterinář na svém místě