Lubomír Kudlej, gastroenterolog Trutnov

MUDr. Lubomír Kudlej

Gastroenterolog Více

Přerušená 357, Trutnov
Sam. ord. lékaře spec. - int., gastro.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Názory

Dnes jsem byla na prvním vyšetření a přístup pana doktora i sestřičky byl velmi dobrý! Vše mi vysvětlili, uklidnili mě a to vše ve velmi milé a sympatické atmosféře. Začínám se těšit na kolonoskopii - a to se mi zdá jako velmi dobrý výkon! A. Čtvrtníková

Musím říct, že s tímto panem doktorem mám velice špatné zkušenosti, chodila jsem k němu před několika lety, špatně diagnostikoval, do papírů mi napsal, že jsem dostala nějakou injekci na bolest a přitom mi nic nedal, pokařdé by nejraději dělal jen gastroskopii, i když výsledek byl vždycky negativní, nikam dál mě neposlal, přístup strašný, profesionalita skoro žádná, když jsem měla oteklé nohy tak řekl že mám více chodit, pak mi zase řekl že nesmím moc chodit a pokaždé mi do zprávy napsal jejich typické DKK bez otoků. Nyní se léčím ve FN HK a jsou moc moc spokojená vím už co mi je a mám klid. Tohoto pana doktora již nikdy více.

Chybně stanovená diagnóza

Nevím, byla jsem u nich 3x...poprvé docela šok, když nevíte, co vám budou dělat...a pak ještě na vás: "uklidněte se, přestaňte sebou škubat, dýchejte pomalu a zhluboka..", ale při dalších návštěvách už to bylo v pohodě..a když mi dali injekci na uvolnění a zkolabovala jsem jim tam, tak pan doktor řekl :"aspon s vámi bude sranda, jste jako opilá"..takže myslím, že zas tak špatní nejsou..:)

Pan doktor má úžasný přístup a smysl pro humor ....stejně tak sestřička...oba jsou moc fajn ....Mikysková J.

Je ochotný k pacientům a laskavý. I dovede naslouchat pacienta a hlavně dovede pomoct