MUDr. Lubomír Kremzer

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

PL pro dospělé - Domov důchodců
č.d. 95, Pavlovice u Přerova

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Je mým praktickým lékařem již 17 let. Kdykoliv, když jsem měl jakýkoliv zdravotní problém mi jej vyřešil. Ať už se jednalo o banality nebo vyšetření u odborníků vždy mi vyšel vstříc a napsal mi žádanky k těm nejlepším. Děkuji za Vaší skvělou práci.

Já jsem s panem doktorem velmi spokojen. Navštěvuji jej kdykoli mám problém už více než 20 let, od doby kdy jsem odešel z minulého zaměstnání a skončil u závodního lékaře. Jezdím za ním 10km a k jinému bych nešel i kdybych ho měl před domem.To pochopíte až budete potřebovat nějaké operace a on je zajistí u nejlepších specialistů, až si rozřežete nohu a on vám ji sešije přímo v ordinaci a nemusíte nikde lítat po špitálech apod.Nevím co si tady lidé ztěžují, že bere vajíčka a nevím co ostatní. Tak mu nic nenoste a nemusíte lamentovat. Já mu nenosím nic a péče je příkladná!

Absolutně náladový, často nepříjemný. Léčba rychlá a když člověk namítá, že není fit, odbude ho tím, že "to se do týdne zlepší." NEZLEPŠÍ pane doktore a já osobně jsem vám nyní vděčen za nedoléčený (nevyléčený spíše) zánět HCD. Již poněkolikáté. Proto jsem se obrátil na pomoc jinde, kde mne ihned poslali na RTG dutin - a ejhle. Zanedbáno a čeká mne operace PND!! A víte proč? Protože paralen a kapky do nosu prostě nepomohou!! Nestěžujte si... budete pak vypadat stejně jako já: simulant.
Hlavně že na kontrole u pana "doktora" se nezapomene vždycky na změření tlaku a 30,- Na to je čas VŽDY!!

S panem doktorem jsem spokojena a kdo není tak at od něho odejde a najde si jiného lékaře.

Slušný, doporučuji jako člověka, tak i odborníka.Komu nevyhovuje-může změnit lékaře.

Mé zkušenosti s panem doktorem jsou jen ty nejlepší.

výborný pan doktor

dobrej lekar