Lubomír Hadaš, psycholog Hradec Králové

MUDr. Lubomír Hadaš

Psycholog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Kavčí plácek 121/1, Hradec Králové
Komplexní terapie psychosomat. poruch

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Komplexní terapie psychosomat. poruch

Pan doktor na mě působil dojmem rutinéra, vypadal unaveně až znuděně a reagoval opravdu banálními postřehy. Neměl jsem z něj vůbec pocit, že by se o podstatu pacientova problému zajímal.


Z
Ověřeny pacient

Také mám zkušenost s panem doktorem Hadašem a sice velmi dobrou. Arogance jsem si nevšimla, ale neobvyklého přístupu ano. Rozhodně věnoval velkou pozornost mému problému, nechlácholil mě, byl ke mě otevřený. Pomohlo to. Doporučuji. Králová


J
Ověřeny pacient

Arogantní, přehlíživý způsob komunikace, dlouhá čekací lhůta placená klientem a povýšenost, jestli Vás vůbec přijme a bude se Vašimi problémy zabývat.
Už nikdy víc.


J
Ověřeny pacient

Je to jiz nekolik let, co jsem dochazel k dr. Hadasovi. A porad si casto vzpomenu na jeho slova. A porad mi pomahaji a posouvaji dal. To co dela ma smysl.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je bezpochyby odborník, který, přesně jak bylo jiz řečeno, nechodí kolem horké kaše, je velice přímý a to může člověk vnímat až jako aroganci. Není tomu tak. Musíme si uvědomit, že pravda není vždy jen ta, co cheme slyšet. A myslím, že jeho poznámky, ironie a bagatelizace jsou prostě jen další metodou, jak člověku otevřít oči a vnímat problém z jiného úhlu pohledu. Mě osobně nepotěšil, ale přesto vím, že měl pravdu. Doporučuji!


P
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byl několikrát, jak s rodinou, tak sám. Shoduji se s pisatelem cbk077, pan doktor je velmi přímý člověk, který člověku vše říká na rovinu, někdy i způsobem, který sednout každému nemusí. Na druhou stranu, sám jsem si ověřil, že právě tohle může být cesta, jak člověka vykolejit z jeho stereotypů a limitů a přimět ho, aby se na věc dokázal podívat z jiného úhlu pohledu. Ale je-li to potřeba, tak umí být i citlivý a empatický.


Za život jsem se již s pár psychology setkal. S takhle arogantním přístupem jsem se však dosud nikde nesetkal. Přezíravost, ironické úšklebky, bagatelizace problémů, naprostá absence jakékoliv empatie. Vřele nedoporučuji!


Člověk, který umí pomoci. Jednotlivci, páru, rodině.


Včera jsem navštívila tohoto lékaře a byla jsem velice zklamaná. Už čekací doba byla celkem dlouhá a tu dobu si nechlal zaplatit. Výsledek sezení mi po zamyšlení nad sebou vůbec nepomohl a velice mi ublížil.Už nikdy tohoto lékaře nenavštívím.Stoklasová


Ověřeny pacient

Obvykle žádná hodnocení nepíšu, ale pan Hadaš stojí zato. Přijde mi jako přímý člověk, který ti nebude "lakovat", že vlastně možná všechno děláš dobře, jen ti okolo tě špatně chápou a máš si víc trvat na svým. Rozhodně celej život neseděl na zadku ve svojí pracovně a dokáže se na "věci" podívat z odlišných úhlů. Umí si i rýpnout a má upřímnou radost, když ti pomůže provézt tě o krok dál


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti