Podle mého se tu má hodnotit doktor a neprojevovat uražená ješitnost.
S panem doktorem mam ty nejlepší zkušennosti. Pokud si někdo neni schopen prosadit svou a trvat na doporučení ke specialistovi, tak to jistě neni chyba lékaře.
U mě diagnosa vždy naprosto v pořádku, léčebný postup taky.
Jinak jsem taky mladá slečna a nikdy jsem nezpozorovala žádnou neprofesionalitu.

Nádražní 357, Zlonice
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Léčí se u něj mí rodiče..V poslední době prý i s pacientama promluví - tak to hodně gratuluju! Podle webových stránek ale soudím, že se cítí hlavně umělcem. S těžce nemocnou mámou nám nepomáhá ani trochu.

je to místní veterinář, psa bych mu nesvěřil

U mě diagnosa vždy naprosto v pořádku, léčebný postup taky.

Diagnostika je strašná, neprohlíží ale odhaduje od stolu, co by to tak mohlo být a pak vystaví recept, který jak jsem zjistil na internetu, by mi stejně nepomohl. Poslat mě k specialistovi, jak jsem navrhl, odmítl. A tak jsem šel k tomu specialistovi stejně a moje podezření bylo potvrzeno. A tak bych doporučoval se na něj moc nespoléhat a případně ho obejít k specialistovi.

Mudr. Dulka je velmi vstřícný, ochotný. Pokaždá mě správně diagnostikoval evtl.přeposlal ke specialistovi.Jsem moc spokojená i lidským přístupem. Tafatová

je to vesnickej doktor a kdo si stěžuje ad de jinam mně poradil jen lidi sou blbý že si to nechaj líbit

S léčbou jsem spokojena, doktor přistupuje k pacientovi s nadhledem a povzbudí, i rozesměje. Nemohu si stěžovat.

Přečetla jsem si, co píše pí Kamenářová a byla bych jen ráda, kdyby se jednalo o změnu trvalou. Je i možné, že k tomu přispěly i tyto stránky.

Dnes jsem navštívila ordinaci pana doktora. Po hodnocení které jsem se tu dočetla se mi příliš nechtělo, ale nikdo jiný mě nevzal ( přistěhovali jsme se) Rozhodně jsem se nesetkala s arogancí, naopak s velmi milým jednáním a ochotou, na příznaky se kterými jsem přišla pan doktor provedl vyšetření dle mých představ a doporučil léčbu se kterou jsem počítala. Není sice příznivce homaopatik, kterým celkem věřím, takových lidí je ale více. Mohu říct, že mě velmi mile překvapil.

je to místní veterinář, psa bych mu nesvěřil