MUDr. Ľubomír Dulka

Praktický lékař Více

Zlonice 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
Nádražní 357, Zlonice

Léčí se u něj mí rodiče..V poslední době prý i s pacientama promluví - tak to hodně gratuluju! Podle webových stránek ale soudím, že se cítí hlavně umělcem. S těžce nemocnou mámou nám nepomáhá ani trochu.

je to místní veterinář, psa bych mu nesvěřil

Podle mého se tu má hodnotit doktor a neprojevovat uražená ješitnost.
S panem doktorem mam ty nejlepší zkušennosti. Pokud si někdo neni schopen prosadit svou a trvat na doporučení ke specialistovi, tak to jistě neni chyba lékaře.
U mě diagnosa vždy naprosto v pořádku, léčebný postup taky.
Jinak jsem taky mladá slečna a nikdy jsem nezpozorovala žádnou neprofesionalitu.

Diagnostika je strašná, neprohlíží ale odhaduje od stolu, co by to tak mohlo být a pak vystaví recept, který jak jsem zjistil na internetu, by mi stejně nepomohl. Poslat mě k specialistovi, jak jsem navrhl, odmítl. A tak jsem šel k tomu specialistovi stejně a moje podezření bylo potvrzeno. A tak bych doporučoval se na něj moc nespoléhat a případně ho obejít k specialistovi.

Mudr. Dulka je velmi vstřícný, ochotný. Pokaždá mě správně diagnostikoval evtl.přeposlal ke specialistovi.Jsem moc spokojená i lidským přístupem. Tafatová

je to vesnickej doktor a kdo si stěžuje ad de jinam mně poradil jen lidi sou blbý že si to nechaj líbit

S léčbou jsem spokojena, doktor přistupuje k pacientovi s nadhledem a povzbudí, i rozesměje. Nemohu si stěžovat.

Přečetla jsem si, co píše pí Kamenářová a byla bych jen ráda, kdyby se jednalo o změnu trvalou. Je i možné, že k tomu přispěly i tyto stránky.

Dnes jsem navštívila ordinaci pana doktora. Po hodnocení které jsem se tu dočetla se mi příliš nechtělo, ale nikdo jiný mě nevzal ( přistěhovali jsme se) Rozhodně jsem se nesetkala s arogancí, naopak s velmi milým jednáním a ochotou, na příznaky se kterými jsem přišla pan doktor provedl vyšetření dle mých představ a doporučil léčbu se kterou jsem počítala. Není sice příznivce homaopatik, kterým celkem věřím, takových lidí je ale více. Mohu říct, že mě velmi mile překvapil.