MUDr.

Ľubomír Dulka

praktický lékař

Kontaktní informace

• Podle mého se tu má hodnotit doktor a neprojevovat uražená ješitnost.
    S panem doktorem mam ty nejlepší zkušennosti. Pokud si někdo neni schopen prosadit svou a trvat na doporučení ke specialistovi, tak to jistě neni chyba lékaře.
    U mě diagnosa vždy naprosto v pořádku, léčebný postup taky.
    Jinak jsem taky mladá slečna a nikdy jsem nezpozorovala žádnou neprofesionalitu.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jiří Polášek
    Jiří Polášek
    Šlapanice

Ilona Sedláčková
    Ilona Sedláčková
    Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
    Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně… Více

Mikuláš Havlík
    Mikuláš Havlík
    Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
    Dlouhodobě velmi dobré zkušenosti s panem doktorem, zejména co se týká jeho profesionality a lidského přístupu. Více

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Po několika letech jsem hledal nového praktického lékaře na Benešovsku. Podle recenzí na webu jsem si vybral paní… Více

Veronika Braierová
    Veronika Braierová
    Švermova 268/76, Liberec
    Paní doktorka mil, velmi pečlivá. Vše vysvětlí, poradí. Sestřička příjemná, také vysvětlí vše potřebné. Na řadu… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z

Léčí se u něj mí rodiče..V poslední době prý i s pacientama promluví - tak to hodně gratuluju! Podle webových stránek ale soudím, že se cítí hlavně umělcem. S těžce nemocnou mámou nám nepomáhá ani trochu.

• je to místní veterinář, psa bych mu nesvěřil

• Podle mého se tu má hodnotit doktor a neprojevovat uražená ješitnost.
      U mě diagnosa vždy naprosto v pořádku, léčebný postup taky.

• Diagnostika je strašná, neprohlíží ale odhaduje od stolu, co by to tak mohlo být a pak vystaví recept, který jak jsem zjistil na internetu, by mi stejně nepomohl. Poslat mě k specialistovi, jak jsem navrhl, odmítl. A tak jsem šel k tomu specialistovi stejně a moje podezření bylo potvrzeno. A tak bych doporučoval se na něj moc nespoléhat a případně ho obejít k specialistovi.

• Mudr. Dulka je velmi vstřícný, ochotný. Pokaždá mě správně diagnostikoval evtl.přeposlal ke specialistovi.Jsem moc spokojená i lidským přístupem. Tafatová

• je to vesnickej doktor a kdo si stěžuje ad de jinam mně poradil jen lidi sou blbý že si to nechaj líbit

• J

S léčbou jsem spokojena, doktor přistupuje k pacientovi s nadhledem a povzbudí, i rozesměje. Nemohu si stěžovat.

• P

Přečetla jsem si, co píše pí Kamenářová a byla bych jen ráda, kdyby se jednalo o změnu trvalou. Je i možné, že k tomu přispěly i tyto stránky.

• K

Dnes jsem navštívila ordinaci pana doktora. Po hodnocení které jsem se tu dočetla se mi příliš nechtělo, ale nikdo jiný mě nevzal ( přistěhovali jsme se) Rozhodně jsem se nesetkala s arogancí, naopak s velmi milým jednáním a ochotou, na příznaky se kterými jsem přišla pan doktor provedl vyšetření dle mých představ a doporučil léčbu se kterou jsem počítala. Není sice příznivce homaopatik, kterým celkem věřím, takových lidí je ale více. Mohu říct, že mě velmi mile překvapil.