MUDr.

Ľubomír Dulka

praktický lékař

Kontaktní informace

• Podle mého se tu má hodnotit doktor a neprojevovat uražená ješitnost.
    S panem doktorem mam ty nejlepší zkušennosti. Pokud si někdo neni schopen prosadit svou a trvat na doporučení ke specialistovi, tak to jistě neni chyba lékaře.
    U mě diagnosa vždy naprosto v pořádku, léčebný postup taky.
    Jinak jsem taky mladá slečna a nikdy jsem nezpozorovala žádnou neprofesionalitu.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jiří Polášek
    Jiří Polášek
    Šlapanice

Ivana Chotěborská
    Ivana Chotěborská
    Politických věznů 576, Slaný
    Předchozí obvodní lékař mi předepisoval jen diklofenak a brufen a bylo mu jedno jak mi je.Zde mi byly provedeny… Více

Ilona Sedláčková
    Ilona Sedláčková
    Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
    Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně… Více

Mikuláš Havlík
    Mikuláš Havlík
    Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
    Pan doktor je velmi prijemny a hlavne zodpovedny a peclivy. S pacientem komunikuje a zajima se o nej. Ocenuji,… Více

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Děkuji paní doktorce za milé přijetí a za pochopení mých problémů. Jsem rád, že jsem se stal jejím pacientem.… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Z

Léčí se u něj mí rodiče..V poslední době prý i s pacientama promluví - tak to hodně gratuluju! Podle webových stránek ale soudím, že se cítí hlavně umělcem. S těžce nemocnou mámou nám nepomáhá ani trochu.

• je to místní veterinář, psa bych mu nesvěřil

• Podle mého se tu má hodnotit doktor a neprojevovat uražená ješitnost.
      U mě diagnosa vždy naprosto v pořádku, léčebný postup taky.

• Diagnostika je strašná, neprohlíží ale odhaduje od stolu, co by to tak mohlo být a pak vystaví recept, který jak jsem zjistil na internetu, by mi stejně nepomohl. Poslat mě k specialistovi, jak jsem navrhl, odmítl. A tak jsem šel k tomu specialistovi stejně a moje podezření bylo potvrzeno. A tak bych doporučoval se na něj moc nespoléhat a případně ho obejít k specialistovi.

• Mudr. Dulka je velmi vstřícný, ochotný. Pokaždá mě správně diagnostikoval evtl.přeposlal ke specialistovi.Jsem moc spokojená i lidským přístupem. Tafatová

• je to vesnickej doktor a kdo si stěžuje ad de jinam mně poradil jen lidi sou blbý že si to nechaj líbit

• J

S léčbou jsem spokojena, doktor přistupuje k pacientovi s nadhledem a povzbudí, i rozesměje. Nemohu si stěžovat.

• P

Přečetla jsem si, co píše pí Kamenářová a byla bych jen ráda, kdyby se jednalo o změnu trvalou. Je i možné, že k tomu přispěly i tyto stránky.

• K

Dnes jsem navštívila ordinaci pana doktora. Po hodnocení které jsem se tu dočetla se mi příliš nechtělo, ale nikdo jiný mě nevzal ( přistěhovali jsme se) Rozhodně jsem se nesetkala s arogancí, naopak s velmi milým jednáním a ochotou, na příznaky se kterými jsem přišla pan doktor provedl vyšetření dle mých představ a doporučil léčbu se kterou jsem počítala. Není sice příznivce homaopatik, kterým celkem věřím, takových lidí je ale více. Mohu říct, že mě velmi mile překvapil.