Ljuba Zlámalová, alergolog Dobruška

MUDr. Ljuba Zlámalová

Alergolog Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. F. L. Věka 38, Dobruška
Ordinace alergologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace alergologie Jiný

Tuto paní lékařku opravdu nedoporučuji. Nevím jak pomáhá dospělím ale absolutně to neumí s dětmi. Sestra to samé. Syna se silnou alergií snad úplně na vše, odbyla receptem na kapky do očí. O jejím chování k malému dítěti, které se bojí testů, ani nemluvím. Syna k těmto dámám už nedostanu, proto měníme alergologii.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E

Léčím se u paní doktorky již spoustu let a nemohu si na ni ani v nejmenším stěžovat. Výborná svým chováním, vynikající jako odborník. Všem vřele doporučuji


vždy mi pomohla


Snaživá, odpovědná - doporučuji


Paní doktorka je odbornice na svém místě!!
Hlavně vím, že jsem své děti svěřila do dobrých a odborných rukou, které patří paní dr Zlámalové.
Je vždy usměvavá, vstřícná a obětavá. Moc ji děkuji za uzdravení syna a za pomoc při léčbě dcery. Moc si ji vážím jako lékaře a i po lidské stránce.

Přišly jsme k ní od jiné lékařky, která nás vždy odbyla s tím- ,, má potíže? No není to urgentní, tak co by jste chodily na kontrolu!!!"
Pak mé druhé dítě- dcera dostala astmatický záchvat a pediatr nás poslal K PANÍ DR. ZLÁMALOVÉ -samozřejmě jsem tam jela, s obavami, po předešlé zkušenosti. K mému velkému překvapení paní doktorka nás přijala velmi vlídně. Po půl roce jsem ji poprosila zda by se nepodívala i na syna. Pověděla jsem ji i co nás provázelo u předešlé alergoložky. Nebyl žádný problém , zapsala si ho do evidence a při testech z jistila, že syn je alergik a astmatik. Předepsala potřebné léky a na synovy bylo vidět jak mu to svědčí, že se dostal tam kam měl a hlavně pomohla správná léčba. Dnes je již bez léků a bez potíží- už na kontroly nejezdí pár let, ale pokaždé se paní doktorka na něho ptá- jak se mu daří.
Takových to lékařů kteří jsou na pravém místě a mají své povolání jako poslaní si moc vážím.
Ještě jednou paní doktorko moc a moc Vám děkuji za vaší péči. Míla


Paní doktorku hodnotím na výbornou - jak po stránce profesní, tak po stránce lidské. Veronika Š.


Ověřeny pacient

Dobrý den všem,
jsem průměrný alergik prakticky od narození. Dnes je mi 32 let a za tuto dobu jsem se párkrát přestěhoval. Díky své profesi jsem potkal mnoho doktorů. Po celkovém zhodnocení je pro mne MUDr. Ljuba Zlámalová skutečnou ´Ikonou´ mezi lékaři. Její celkový přístup k oboru je více než profesionální. Vám všem, kterým je tato paní doktorka nablízku a máte problémy s alergií, její služby jen a jen doporučuji. Kéž by byl každý doktor a jeho tým, takový profesionál s lidským přístupem. To bychom se měli jako v bavlnce...:-)Pro tyto výše popsané skutečnosti jsem přesvědčen, že i kdybych měl dojíždět třeba 100km do této ordinace, nebudu váhat ani vteřinu a pojedu. Zkrátka bych neměnil.
PS: Všem čtenářům přeji minimum alergenů.
Michal Konvalina


E
Ověřeny pacient

Můj dvacetilený syn Jindřich je díky ní se svou alergií na snesitelné úrovni a druhý, osmnáctiletý syn Kryštof zcela vyléčen. Je to anděl se zlatým srdcem.


J

Úžasně lidská, milá a výborná lékařka. Mohu jen doporučit.


L
Ověřeny pacient

Presel jsem od jineho alergologa, absolutni zmena k lepsimu. Nejen odbornik jako lekar, ale ocenuji velice lidsky pristup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti