Ordinace alergologie
nám. F. L. Věka 38, Dobruška

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace alergologie Jiný

Tuto paní doktorku nedoporučuji! Byla jsem tam s malým synem asi 3x, s malými dětmi to neumí, empatie žádná, pokaždé byla nepříjemná, sestra také žádná hitparáda. Když jsem si volala na výsledky, paní doktorka mi řekla, že nemá čas mi něco vysvětlovat. A to byla poslední kapka! Odcházíme jinam.

Umístění: Ordinace alergologie Jiný

Tuto paní lékařku opravdu nedoporučuji. Nevím jak pomáhá dospělím ale absolutně to neumí s dětmi. Sestra to samé. Syna se silnou alergií snad úplně na vše, odbyla receptem na kapky do očí. O jejím chování k malému dítěti, které se bojí testů, ani nemluvím. Syna k těmto dámám už nedostanu, proto měníme alergologii.

Léčím se u paní doktorky již spoustu let a nemohu si na ni ani v nejmenším stěžovat. Výborná svým chováním, vynikající jako odborník. Všem vřele doporučuji

vždy mi pomohla

Snaživá, odpovědná - doporučuji

Paní doktorka je odbornice na svém místě!!
Hlavně vím, že jsem své děti svěřila do dobrých a odborných rukou, které patří paní dr Zlámalové.
Je vždy usměvavá, vstřícná a obětavá. Moc ji děkuji za uzdravení syna a za pomoc při léčbě dcery. Moc si ji vážím jako lékaře a i po lidské stránce.

Přišly jsme k ní od jiné lékařky, která nás vždy odbyla s tím- ,, má potíže? No není to urgentní, tak co by jste chodily na kontrolu!!!"
Pak mé druhé dítě- dcera dostala astmatický záchvat a pediatr nás poslal K PANÍ DR. ZLÁMALOVÉ -samozřejmě jsem tam jela, s obavami, po předešlé zkušenosti. K mému velkému překvapení paní doktorka nás přijala velmi vlídně. Po půl roce jsem ji poprosila zda by se nepodívala i na syna. Pověděla jsem ji i co nás provázelo u předešlé alergoložky. Nebyl žádný problém , zapsala si ho do evidence a při testech z jistila, že syn je alergik a astmatik. Předepsala potřebné léky a na synovy bylo vidět jak mu to svědčí, že se dostal tam kam měl a hlavně pomohla správná léčba. Dnes je již bez léků a bez potíží- už na kontroly nejezdí pár let, ale pokaždé se paní doktorka na něho ptá- jak se mu daří.
Takových to lékařů kteří jsou na pravém místě a mají své povolání jako poslaní si moc vážím.
Ještě jednou paní doktorko moc a moc Vám děkuji za vaší péči. Míla

Paní doktorku hodnotím na výbornou - jak po stránce profesní, tak po stránce lidské. Veronika Š.

Dobrý den všem,
jsem průměrný alergik prakticky od narození. Dnes je mi 32 let a za tuto dobu jsem se párkrát přestěhoval. Díky své profesi jsem potkal mnoho doktorů. Po celkovém zhodnocení je pro mne MUDr. Ljuba Zlámalová skutečnou ´Ikonou´ mezi lékaři. Její celkový přístup k oboru je více než profesionální. Vám všem, kterým je tato paní doktorka nablízku a máte problémy s alergií, její služby jen a jen doporučuji. Kéž by byl každý doktor a jeho tým, takový profesionál s lidským přístupem. To bychom se měli jako v bavlnce...:-)Pro tyto výše popsané skutečnosti jsem přesvědčen, že i kdybych měl dojíždět třeba 100km do této ordinace, nebudu váhat ani vteřinu a pojedu. Zkrátka bych neměnil.
PS: Všem čtenářům přeji minimum alergenů.
Michal Konvalina

Můj dvacetilený syn Jindřich je díky ní se svou alergií na snesitelné úrovni a druhý, osmnáctiletý syn Kryštof zcela vyléčen. Je to anděl se zlatým srdcem.

Úžasně lidská, milá a výborná lékařka. Mohu jen doporučit.