Ortodoncie - zubní ordinace
Hradební 18, Cheb

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodoncie - zubní ordinace Jiný

Zatím jsme stále ve fázi léčby, ale doposud vše na jedničku. Paní doktorka se nám věnuje, vždy najde správný způsob léčby, byť to ze začátku vypadalo na rozsáhlé trhání a drobný zákrok, našla cestu jak to zvládnout i bez toho a už teď jsme ve fázi, kdy nám moc pomohla. Dcerka již teď má zuby skoro srovnané. Pozitivní přístup, vždy nás seznámí s postupem, vše vysvětlí. Sestřička velmi milá, komunikace bez problémů, taktéž v6dy vše vysvětlí a zároveň poučí, že i my musíme dodržovat určité postupy, nemá problém cokoliv zodpovědět, ukázat, vysvětlit. Za nás absolutní spokojenost.

K této doktorce chodím již hodně let a mohu doporučit. Je velmi milá a hodná. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém, či negativní zacházení. Sestra je velice vstřícná, hodně pacientů si pamatuje. Pacienty má objednané tak, že se mi nikdy nestalo, že bych tam čekala více jak čtvrt hodiny.

Paní doktorka je milá a hodná, žádný problém jsem s ní nikdy neměla. Všem jen doporučuji. Naopak mi pomohla se odhodlat do léčby jít a dnes nelituji a naopak se tam na každou návštěvu těším :-) Děkuji Pejřilová

Nedoporucuji, pani doktorka je OK, ale jeji vstupni sestra je katastrofa. S touto pani se musite setkat dvakrat. jednou na prijmu a jednou na odchodu. Velmi naladova dama. Dela rozdily mezi cizinci a cechy.

už u přijímací sestry jsem potěšena milým a vstřícným přístupem. vychází vstříc s objednávacím časem, je přívětivá a líbí se mi, jak si každýho dětskýho pacienta pamatuje a oslovuje ho jménem. ztrácí se tak pro mě přízrak anonymity a pocit "běžícího pásu". paní doktorka je příjemná a vyskytne-li se nedbalost, jakože se nám vyskytla, upozorní, jak je třeba k věci přistupovat a zdůrazní, že takovejhle přístup není dobrej. no proč ne? protože zkrátka dobrej neni. a když chci mít zuby rovný, tak je budu mít rovný. ale nikdo - v tý konečný fázi - to za mě neudělá. můžu doporučit!

nejde se mi podepsat dole, takže tady - Stáňa Průchová.

Jsem spokojená s péčí paní doktorky

Mám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Párkrát měla i tu špatnou náladu, ale je to také jen člověk a lékař je tu od toho, aby nás léčil a ne se na nás usmíval. Pokud je pacient slušný a stará se o svá rovnátka, tak mu paní doktorka ráda úsměv věnuje jako mně.

To co je zde psáno nemohu popřít ani to nejni v mém zájmu a je na tom něco pravdy, ale je zvláštní že se autoři negativních komentářu nepodepisují... Za sebe mohu říct že jsem byl v celku spokojen rovnátka jsem měl sundavací i pevné a pod vedením MUDr. Moravcové byli mé zuby i zuby mé sestry srovnány do vyžadované polohy, v mém případě nejní vše u konce ale to už je jiná záležitost. Komentář nechávám záměrně bez hodnocení.

Velmi náladová, neochotná. Odmítla u dcery postupovat v léčbě, když jsem nedala souhlas s trháním zubů (všech čtyřek),prý jiný způsob řešení není, dceři nebylo ještě 18 let. Poté vyřešeno na stomatologii v Praze, kde zjistili, že má špatně uložené osmičky a ty musí ven. Zuby poté srovnány i bez trhání čtyřek.

Ž

dala mi rovnátka a už se mi to rovná