MUDr. Libuše Šišovská

Žabčice 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 333, Žabčice

Umístění: Praktický lékař Jiný

Velmi empatická lékařka s pečlivým přístupem.Má osobní kouzlo a charisma.Vždy mě pomohla a nebyl problém s žádným vyšetřením.

Po poslední zkušenosti ,co jsem si vyslechla ,že jsem chtěla babičce nechat předepsat léky ,u této lékařky končím a vracím babičku do Brna. Chyba není v paní doktorce,vždy mi vyhověla ,ale musela jsem být v kontaktu přímo s ní a ne řešit předepsání receptu po telefonu se sestrou,ktérá nebere ohled vůbec na nic ,nebylo možné se vůbec domluvit... Irena Nováková

Velmi nepříjemná. Umí jen předepisovat co nejvíc léků tak, aby dostala provize od pojišťovny. Babičce špatně určila cukrovku tak, že poté dostala hypoglykemický šok. Nedoporučuji. Sestřička paní Viktorínová je ale příjemná a milá.

Velmi pečlivá a fundovaná lékařka.

Ochotná a pečlivá doktorka, nemám sebemenší problém.

Jsem spokojená a vřele doporučuji.

Čeká se dlouho, to je pravda. I pozdní příchody nejsou zrovna milé, ale jinak myslím je paní doktorka velice pečlivá a nikoho neodbyde.

Nejhorší lékařka se kterou jsem se setkal. Nechává pacienty čekat, jezdí pozdě. 3hodiny v čekárně normální. Když jsem k ní přišel poprvé tak jsem si vážně myslel prvních 5 minut že doktorka je Fabiánková. Ta to tam šéfuje, má hlavní slovo. Po 2 návštěvách jsem změnil lékaře. Katastrofa

Jsem velice spokojená s přístupem jak MUDr. Šišovské tak i sestry pí.Fabiánkové.

Ordinace u pí.Šišovské, MUDr.Fabiánková -příjem pacientů - až po kávě (čekej ,Brťka, čekej)