MUDr. Libuše Neshodová

Lučina 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 1, Lučina

Č

Pro paní doktorku je ordinace a ordinační hodiny v kterých ji někdy zastihnete pouze zpestřením svého blížícího se důchodového věku.Pro obvod, který paní doktorka má, by byl přínosem stomatolog, který má zájem léčit,uplatňovat nové metody,ošetřovat pacienta bezbolestně a hlavně mu být k dispozici, když pacient trpí. To bohužel již v ordinaci této lékařky nenajdeme. Pouze klid a pohodu, což k léčení asi nestačí.Celá rodina jsme přešli k mladému stomatologovi a jsme nadmíru spokojeni.

Paní zubařka na mě dělá dojem, že jí o pacienty určitě nejde. Objednává pacienty v nejbližším termínu několika měsíců a když k ní konečně přijdete a máte např. kaz tak rovnou řiká, že pokud to nebolí ať to necháte tak. Pokud máte problém s ustupováním dásní, tak vám řekne, že už máte na to věk a když vás bolí nesnesitelně zuby, řekne ať si vezmete nějakou tabletku.
Na co však paní doktorka nikdy nezapomíná jsou preventivní prohlídky, ty má nejraději. Bohužel však na nich nikdy nic nedělá, jen zuby zkontoluje.

Pokud k paní doktorce dorazíte v pátek, a to v ordinačních hodinách, pravděpodobně se vám stane, že zastihnete pouze sestru. Když už paní doktorku v ordinačních hodninách zastihnete, zjistíte, že svůj čas staví nad své pacienty a ordinaci opouští velice brzy. Proto vám, i v akutním případě, nezbyde, než ve večerních hodinách navštívit zubní LSPP, kde vám konečně uleví od bolesti. Na LSPP sice zaplatíte 90,- Kč, ale dostane se vám kvalitního ošetření a ještě vám dají injekci od bolesti, aby jste netrpěli. Toto se mi u paní doktorky nestalo.