Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Lékař na svém místě, pokud v Hradci na ORL, tak určitě ne do nemocnice na ambulanci. Nám se to bohužel vymstilo, že jsme museli v pátek večer. Zachránil a konečně nás začal léčit až osm doktor Žižka. Opravdu nejlepší ve všech ohledech

Pan doktor je odborník, k dětem se chová velmi citlivě. Sestřička je velmi milá a snaživá. Neměla jsem s nimi jediný problém. Snaží se v každém případě vyjít vstříc. Prostředí jeho nové ordinace je moc příjemné.

Občas mi připadá, že tento lékař je v ordinaci jen pro to, aby zatímco má jeho kolega volno jen něco jakoby udělal ale přitom vůbec neví co. Není to podle mne odborník. Je nepříjemný a absolutně nemá rád děti. Mojí sestře (6 let) píchal ucho, ona v tom, že se vpichu lekla ho LEHCE kopla do kolena, a on celý šílený, že mu snad upadla noha, a jaký udělala kázeňský prohřešek.. no to jsem ještě neviděl...

hodnotím jako lékař, ne jako pacient. excelentní odborník, perfektní vybavení, často udělá pro pacienta i pro obvoďáka víc než musí.

Chodím k panu doktorovi sama se sebou i s dětmi a vždy se nám dostalo profesionální péče. Pouze sestřička je protivná a nevrlá, neměla by s lidmi vůbec přijít do kontaktu.

Jezdím k němu pravidelně se synem a nemám žádné problémy. Člověk u něj nesmí holt simulovat, nebo dělat z komára velblouda.

Náladový pan doktor,někdy je hovorný,někdy méně.Takže jsem raději,když při vstupu do ordinace vidím za stolem jeho kolegu.