MUDr. Libor Vylíčil

Proseč 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Zahradní 240, Proseč

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Pan doktor Vylíčil je vinikaji nejen doktor a gynekolog ale i člověk jsem s ním velmi spokojená je velký sympaťák a optimista a to je pro pacientky také důležité v ordinaci se cítím skvěle vždy poradí a pomůže doporučí co vše je pro vás nejlepší můžu pana doktora jen doporučit

Bohužel mám s panem doktorem špatnou zkušenost. Proto nemohu doporučit.Je pravda,že má pan doktor krásný úsměv a je optimista,ale to je k určení správné diagnozi opravdu málo. To prostě nestačí. Takového lékaře proto nikomu doporučit nemohu.

Skvělý odborník,výborný diagnostik.Při první prohlídce určil správnou dg.,kterou rok neviděl jiný lékař...a v podstatě mi tím zachránil život...Navíc příjemný,charismatický člověk. Mikulíková.

Mám skvělé zkušenosti nejenom já sama, ale také ženy z mého okolí...výborný diagnostik,charismatický člověk, výborný odborník..m

Výborný lékař a porodník! Laskavý přístup a péči, všem mohu vřele doporučit!

Mimořádně vstřícný, sympatický, s citem pro lidi. Výborný lékař, vnímavý, zodpovědný, pečlivý. Odborník, který své práci rozumí. Doporučuji.

Pan doktor Vylíčil je skvělý odborník a vyzařuje z něho neustále pozitivní nálada a jeho krásný úsměv to vše umocní. Je to prostě skvělý profesionál s lidským přístupem ke svým pacientkám.

Výborný lékař, kterému můžete na 100% důvěřovat, skvělý porodník!

výborný

Vynikající specialista,ochotný,vstřícný,příjemný,sympatický,usměvavý.Prostě lékař na svém místě