MUDr. Libor Dupal

Praktický lékař Více

Libouchec 1 adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
č.d. 401, Libouchec

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Lékař na svém místě. Jsem jeho pacientkou již 27 let a zůstala jsem v jeho lékařské péči i po mém přesídlení do Ústí nad Labem. Své pacienty zná po všech stránkách. Vždy pomohl mě i ostatním členům rodiny. Je vstřícný a obětavý nad rámec svých povinností.

Je to velmi vynikající lékař za žádných okolností jsem nezažila aby neurčil diagnozu špatně mé celé rodině strašně pomohl i když jsem se odstěhovala tak jsem řekla že měnit lékaře nebudu protože jsem spokojená s Panem doktorem....

Myslím si, že když má člověk problém, snaží se ho řešit a né jen tak namátkově stanovit jednu diagnózu a poslat Vás zpět domů do postele. Když si neví rady, vypíše Vám bez váhání žádanku ke konkrétnímu odborníkovi. Mimochodem...Osobně jsem se u svého předešlého lékaře nesetkala s tím, že by mi (tuším, že 2x do roka) udělal preventivní prohlídku se vším všudy. Já nemám zatím co vytknout.

Má obrovskou výhodu že zná své pacienty co doma dělají ,čím se zabývají, jak a čím doma topí, jaké mají koníčky, jak a kdo sportuje, jaký chovají zvířata a t. pod., a to není málo při určování diagnozy.

Pan doktor na svém místě,mám k němu důvěru atd.

Znám ho mnoho let, vážím si ho a považuji ho za velmi dobrého lékaře!!!
Děkuji za všechno Libore.

Je to velice hodnej pan doktor,vřele doporučuji

Bajecny lekar

chřipku a rýmu pozná no...