Alergologie Kroměříž
náměstí Míru 3287/13, Kroměříž

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pan doktor vzdy byl prijemny a pratelsky. Ma nepredstirany zajem o pacienta. Nikdy dlouho necekam. Pokazde odchazim spokojena.

Jsem velmi spokojený s léčbou pana doktora. Jde mu především o zlepšení stavu pacientů, dokáže pochopit jeho potřeby. Zdá se i, že řeší především efekt léčby a nikoli nežádoucí účinky. U něho se skoro nečeká, má to dobře zorganizované. Sestřička je profesionální.

Pan doktor byl velmi příjemný (osobitý) a vše mi trpělivě vysvětlil. I sestřička byla moc milá. Vřele doporučuji!

S léčbou u tohoto doktora jsem zatím spokojena, co mě ale dostalo, je nezákonné vybírání 30 Kč a to za nic!!! Takže tady pozor na sestřičku. Až po Vás bude chtít 30 Kč, nevytahujte hned peněženku, ale napřed si uvědomte, jestli jste podstoupili vyšetření, za to se totiž platí. Ale to, že jste si jen popovídali s doktorem a ten Vám předepsal recept, tak za to po Vás nemůže nic chtít.

Po několikaleté léčbě v Ostravě jsem přešla před 10léty k tomuto lékaři,který léčí z rodiny 3 pacienty.Tomuto lékaři děkuji za to,že jsme všichni "fit" a mohu všem jen doporučit jeho léčbu.Navíc je to lékař sympatický a fakt machr ve svém oboru.Dosti lidem jsem ho doporučila a jsou velmi spokojeni.Hodnotím ho na 100%.Sekaninová

Vždy osobitý přístup.Pan doktor je odborník na svém místě!

Velice ochotný, příjemný odborník.To hodnocení, co mu visí na stěnách jeho ordinace nemá jen tak!Doporučuji, je to třída :-)

Jsem docela spokojená, jak s léčebnými metodami, přístupem, tak s chováním k pacientům.