MUDr. Leoš Jirkovský

Šimonovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Preciosa Minkovice, Šimonovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Formulář zdravotní způsobilosti

Po dlouhých letech spokojenosti dnes naprostý zkrat. Pan doktor odmítl vyplnit formulář se slovy že je tam na léčení a ne na papíry, přitom měl prázdnou čekárnu... Dokonce ani nebyl schopen říct, kdy si na to udělá čas. Totální šok a nepochopitelné jednání. Musím si kvůli tomu hledat jiného lékaře.
Pokud z vás tedy zrovna necáká krev, tak pro pana doktora asi nejste při pátku vhodný pacient. Pozor na to.

Dal bych hodnocení “vynikající“ , pokud by to bylo jen trochu možné a vůbec bych neváhal. K Mudr. Jirkovskému chodím již téměř 20 let a upřímně , neznám lepšího a charakternějšího lékaře. Mohl bych chodit ke svému obvodnímu lékaři, který se nachází kousek od mého bydliště, ale raději jedu přes celé město, několik kilometrů s tím pocitem, že dostanu tu správnou zdravotnickou péči o kterou je v dnešní době velká nouze.

Souhlásím se Všemi,kdo chválí,neboť už před 20-ti lety mi pan doktor zjistil páteř s přetížením CTh.Před 2lety na RTG mi zjistily,že mám 6L obratlů.Takže vrozená vada.Nejhorší na tom je,že to tenkrát byla jenom vstupní prohlídka a já k panu doktorovi nepatřila.20 let se tomu žádný jiný lékař už nevyjádřil,je to smutný,ale já mám teď v obou kyčelních kloubech artrozu a pěkně si užívám.Jestli mě pan doktor zaeviduje hned k němu přeběhnu,vím že budu ve velmi zkušených a odborných rukách.Vážení pacienti važte si takových lékařů.Vím o čem mluvím.Dávám panu doktorovi VELMI DOBRÝ,neboť charakter je neměnný a víc hvězdiček tu není.

Jedine štěstí, že pan doktor nemuze touto cestou hodnotit pacienty. Mel bych totiž černý puntík. Kdyz mi naposledy pomohl, ani jsem mu nedal vedet, jak to dopadlo. Škoda, že nejsou všichni lékaři jako on. Profesionální kvality a přátelsky přístup jsou totiž jeho hlavni vlastnosti. Sikovna a příjemná sestřička, jakých take neni mnoho. Proste misto, kde nemáte pocit, že obtezujete. Škoda, že takových neni vic.
Lékař, ktery vás hned u dveří nezahrne zbytečnými kecy o škodlivosti všeho možného a namísto toho se vam snazi pomoci tím nejpřijatelnějším zpusobem.

Vřele doporučuji!

K panu doktorovi chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená.Neměnila bych ani náhodou,ba naopak mohu doporučit.Pan doktor je velice pilný,vstřícný ke svým pacientům, a hlavně je to člověk jako jsme my.popravdě řečeno někdy ho lituji,protože svou práci nemá vůbec jednoduchou.A co se týče jeho sestřičky,tak je to úžasná ženská,prostě jsou super TÝM.pokud má někdo jiný názor tak ať se od pana doktora odregistruje jinam a nešpiní nám jeho pověst.Měli byste si to vyzkoušet na jeho místě a hned byste změnili názor!!!!!!!!!!!!!!!

Vážený níže kritizující paciente. kritizovat a pomlouvat někoho dneska dokáže každý, ale vážit si někoho a projevit mu úctu je už těžší. Tak jestli nám i nadále hodláte pomlouvat našeho pana doktora, tak si sbalte svých pět švestek a běžte k jinému lékaři. Nikdo Vás nedrží. Ale věřte, že ještě budete škrábat prstíčkem, aby jste se mohl vrátit. A jestli i nadále zůstanete u pana doktora, tak se k němu chovejte slušně a projevujte mu úctu, jakou si právem zaslouží.

Reakce na negativní příspěvek z 20.11.11:
Vážená paní nebo pane, již při pouhém pohledu na vaši gramatickou zdatnost bych na váš názor zrovna nesázel.
Nejen má zkušenost je naprosto odlišná. Dr. Jirkovský patří po mém soudu mezi nejpreciznější praktiky v Liberci.

Ten(ta) dotyčný(a)domnělý pacient ani neví co píše, a hlavně jak to píše. Ani bych se nedivil, že to vůbec není pacient pana doktora Jirkovského. Už i sám pravopis a schopnost se vyjádřit, ukazuje o jeho velikých kvalitách. Pan doktor vždy ví nejlépe, co komu pomůže. A jestli se někdo cítí dotčený, a je zvyklý že mu vždy doktoři píší co on sám chce, tak u pana doktora to tak není a nebude. Pan doktor má zkušenosti, jaké mu může leckterý doktor závidět. Jsem u pana doktora již od jeho začátku působení, coby závodní doktor Preciosa a.s.. Zažil jsem tam i doktory před ním, a jiného doktora bych nechtěl. Pan doktor mi pomohl když to bylo třeba, a mám ho ve veliké úctě.
S pozdravem František Rybka

Já toho pacinta s tou kritikou nechápu. Je vidět, že asi kromě pana Jirkovského nezažil jiného doktora. Ale jestli chce, klidně ho odkážu na pár doktorů, kteří léčí všechno paralenem a opravdu se zmýlili ve výběru svého povolání a určitě by se potom ještě rád vrátil k tomu našemu.

Co si to dovolujete špinit pověst našeho PANA doktora, člověče??? Je mi z vás zle. Pomáhá, radí, dělá, co může, ale asi by se měl ještě rozkrájet, ne, aby vám to bylo vhod. Zajímá mě vaše profese, vy chytrej. Asi dělník podle pravopisu. Nejdřív se srovnejte vy.