MUDr. Lenka Suchanová

Mšec 1 adresa

Samostatná ordinace PL pro dospělé
č.d. 48, Mšec

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Nemoc

Podle mého názoru je to jeden z nejlepších lékařů jenž se v našem zdravotnictví vyskytují.Až s tím jednou sekne myslím ,že nebudu sám kdo bude vzpomínat na její ordinaci v tom nejlepším slova smyslu.

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Doporučení

Jsem maximalne spokojená,lidsky pristup,rekne vse tak,ze se hned zorientujete,umi vysvetlit lecbu.Ma predchozi mudr po sdeleni diagnozy z nemocnice a je prezijete to..,zruinujete mi ordinaci atd to jsem u pani Mudr Suchanove zazila "jen" podporu,pochopeni a snahu udelat vse k uzdraveni.Umí a je pecliva.

Odstěhovala jsem se z Prahy do Nového Strašecí,přes přítele jsem k doktorce nastoupila s tim,že jsem od bývalého lékaře měla zjištěnou chorobu tlustého střeva. Spousta jiných chorob se nabalovala a čim víc jich bylo,tak jsem se doktorce oddalovala,se všim byla hrozně rychle hotová,občas politovala. Dost často jsem nestíhala její informace. Jsem zpět v Praze a za doktorkou dojíždim na Kladno. Bohužel před rokem jsem měla hrozný kašel asi 5 týdnu,tak jsem doktorce volala a bylo mi řečeno,že je to normální a kdyby se to do 3 dnu nezlepšilo,budu muset přijít. Bohužel mi pak řekla do telefonu,že už líp mluvim a dále se nic neřešilo. byla jsem připravena,že za ní pojedu aby se na mě podívala,ale bohužel. Otravovala jsem pak doktorku z Endokrinologie která s tim nemá nic společného a to paní doktorka Voborská ze Strašecí která je užasná a ta mě vyslechla a poslala mě na plicní kde bylo zjištěno,že jsem prodělala zápal plic. Neřešit to přes jiného doktora,tak by mě doktorka Suchanová nikam neposlala a ani by se na mě podívala,proto jsem si našla jinou doktorku v Praze a ta mě opravdu vyslechne,neskákala mi do řeči jako tato paní doktorka. Muj přítel byl s ní spokjojený,taky se u něj řešila jen kyčel.

Supr doktorka,dojíždím za ní až z Prahy a rozhodně bych neměnila,divím se že k ní chodí tolik nespokojených lidí,proč nepřejdou jinam.Dnes je možnost volby Helena

Nechápu, proč se ji tu snaží tolik lidí podkopávat. Dle mého soudu je to nejlepší doktorka. Jezdím za ní až z prahy, protože kdo pozná pražské lékaře, teprve si může jít stěžovat, pokud ještě bude živ ;-) Myslím, že fakt, že dojíždím z prahy mluví asi za kvality paní doktorky nejvíce. A to mi věřte, že lepší doktorku v okolí těžko najdete.. Nic nezanedbá a i když máte velmi neobvyklí požadavek, vyhoví Vám Co víc si můžete přát. Pro stěžující bych řekl asi toto: Komu se paní doktorka nelíbí, ať maže páchat sebevraždu třeba do prahy. Já na ní nedám dopustit a doufám, že s tím ještě nechce seknout...

Pani doktorka Suchanová je opravdu na svém místě... velice ráda přidávám nejlepší, jelikož pro mě je nejlepší..chodíme k pani doktorce celá rodina a jsme opravdu spokojeni..

Suprová doktorka neháže nic za hlavu

Jestli někdo nesnese, že paní doktorka jedná přímo ( co na srdci, to na jazyku ) a nazývá věci pravým jménem, tak by si měl najít dětského doktora. Ten ví jak jednat s malýma dětma.
Je to nejlepší doktorka jakou jsem kdy potkala.

S paní doktorkou mám jedinou zkušenost a to z pohotovosti v roce 1982. Kryje se ovšem s názory ostatních pacientů, paní doktorka se moc nezměnila, i když je to už pěkná řádka let. Máme chatu u N. Strašecí a moje tehdy 4letá dcera onemocněla anginou. Náš obvodní pediatr měl dovolenou a tak jsem se vydala na pohotovost do N. S., naivně se domnívajíc, že dcera dostane jako vždy antibiotika a vše bude O. K. Bohužel jsem měla smůlu, sloužila paní doktorka Suchanová. U dcery diagnostikovala akutní appendicitidu (zkrátka "slepák") a poslala nás na chirurgii, rovnou do nemocnice. Bylo mi jasné, že jde o chybnou diagnozu (chirurgové ve všem vidí akutní břicho) a kdybych bývala dceru "pro jistotu" nevláčela po špitále, udělala bych lépe. Stačilo tenkrát zajít k jinému pediatrovi (který toho našeho zastupoval) v místě bydliště. Ale to už je dávno a já to tu píšu jen jako dávnou vzpomínku, která potvrzuje hodnocení některých pacientů. A už tenkrát byla paní doktorka pěkná drsňačka, jenže mě tím nevyvedla z míry, protože jsem původně zdravotní sestra :-)

X

Poněkuď svérázná, ale s perfektním přístupem.
Jak už někdo psal: co na srdci, to na jazyku.
Mám rád když se mnou kdokoliv jedná na rovinu. Chápu, že spoustě lidem se to líbit nemůže, ale já jsem s pí. Doktorkou MAXIMÁLNĚ spokojen.

Snad jen vytknout mohu čekárnu. Lidi všelijak voní, či spíše SMRDÍ, a po určité době je tam na blití. Za hygienu ostatních ale nemůže doktorka, ale dotyční smraďochové...