Nemocnice Znojmo, p.o., Doprava raněných, nem.
MUDr. Jana Janského 11, Znojmo

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka i sestřičky, které se tam vystřídaly - opravdu super!!!
vše probíhá v klidu, berou ohled i na maminky, které přijdou s dětmi - jdou dřív na řadu a vůbec mi to nevadilo, že počkám. Sama vím jaké to je, mám nyní dvě malinké neposedné holčičky. Také nemám jediný negativní zážitek, pořád tam vládne dobrá nálada. Paní doktorka vše ráda vyslechne, srozumitelně vše vysvětluje a ráda se s Vámi i zasměje :-)))

Paní doktorku doporučuji, je velmi příjemná, hodná, nespěchá. Sestřička taky v pohodě, čekání delší, ale věnují se pacientovi, tak kdo by si nepočkal.

také k paní doktorce dojíždím z jiného města a musím ji jenom chválit, velice příjemná,jezdím k ní 6-7 let a nikdy neměla špatnou náladu nebo že by někoho odbyla, co nejvíce oceňuji-vše v klidu a srozumitelně vysvětlí jak bude léčba probíhat co bude následovat, to pacient vždy ocení, nevynechám ani sestřiky, příjemné, komunikují,poradí.Je to můj názor, nikomu ho nevnucuji, ale za ty roky nemám jediný negativní zážitek a to se týká paní doktorky i sestřiček. Vážím si jejich práce.

Paní doktorka je příjemná a ochotná, můžu všem jen doporučit, i z doslechu jsou s ní všichni spokojeni. Sestřička je taky v pohodě. Zatím žádný problém...

taky mam tuto zkušenost že je moc dobrá.vždy poradí,vysvětlí.

musím paní dokorku moc a moc chválit.je moc hodná,příjemná.jesdím k ní s dcerkou již 6 let každé 3 měsíce.nestalo se,že by někdy byla špatné nálady,nebo nějak neochotná.je opravdu moc hodná,a ráda k ní jezdím.i sestřičku chválím.je hodná.,příjemná.jsem ráda že knim jezdím.ikdyž je to z ruky.ale proč ne když je tam vše v naprostém pořádku.