MUDr. Ladislava Svobodová

Praktický lékař Více

Jiřice u Miroslavi 1 adresa

Praktická lékařka
č.d. 33, Jiřice u Miroslavi

Paní doktorka Svobodová vybírá poplatky 30.- Kč i za popadnutí za kliku. Účtuje si poplatek i za napsání receptu, i když v příručce min. zdrav. je jasně napsáno, že za vyplňování papíru se poplatky nevybírají. Pokud potřebujete napsat recept pro rodinného příslušníka, musíte si jej přivést s sebou, aby mu aspoň změřila tlak, ačkoliv ani za toto se podle příručky vybírat nená. Jak by k tomu prý přišla. Copak jí zdravotní pojišťovny za své klienty neplatí dost ? Dle mého názoru zneužívá toho, že je na malém středisku, a staří lidé nemají kam jinam jít.

Velice příjemná a sympatická paní doktorka.Vždy pomůže.

Možná je ochotná a pohodová, ale jako lékař z hlediska znalostí a uvědomění je to hodně slabé. Nelíbí se mi také její nepsaná pauza na kafíčko, kdy od 9 do minimálně půl 10 příjde na návštěvu zubařka s její sestrou a lidé v čekárně sklesle sedí a poslouchají jak se tam náramně smějí... Připadá mi, že její práce spočívá v tom, že když neví co s vámi je, tak nám dá doporučení a když má nějaké to tušení automaticky píše antibiotika. Je to sice jen obvodní lékař, ale její práci by zvládal človek se základním vzděláním, čekal bych víc...

Lékařka na svém místě -je empatická a u pacientů, kteří jsou z důvodu nemoci upoutaní na lůžko se dostaví doma, je vždy ochotná a pohodová. Přes obavu ze změny, díky které jsem před několika lety přešel do její péče mám jen ty nelepší zkušenoti.