Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie
Střelecká 880, Hradec Králové

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie Jiný

Mám s ní velmi špatnou zkušenost snažila se mi namluvit, že se velice často rozčiluji při vyhodnocení výsledků měření ( po 24hod) když jsem se ohradila,že to není pravda tak jsem ji nutila aby si všimla že se podle ní rozčiluji s pravidelnym časovym rozmezím neuznala a už vůbec ne že ze spaní i v noci kdy se přístroj sepnul k měření tlaku a já se vždy lekla a srdce mi bušilo ani to neuznala prostě se vztekam a basta z fleku jsem se od ní odhlásila

MUDr Harrerová L.: Lékařka a milá paní, nezná pojem pohrdání. Léčí srdce, léčí duši, vysvětlí vám jak se sluší, jak svou nemoc překonat. Děkuji ji za nás mnohé, byt "DĚKUJI" je dost strohé, za ten přístup, za tu snahu, že zde v kraji není svahu, který chůzí nezdolám. M. Andrýsek, 82 let

Už od 1999 stále výborná v přístupu i po odborné stránce. Neměnil bych.
Mach

C

Odbornice na svém místě, ač bydlím od HK 100 km a mám v blízkosti jiného kardiloga, pojedu vždy za ní. Jezdím k paní doktorce Harrerové od roku 2000 a nevyměním ji za nikoho. Bezesporu jí vděčím za svůj delší život, když mne přemluvila k operaci, kterou jsem dlouho odkládal. Všem mohu jen vřele doporučit.

Svěřit se do péče paní doktorky je to nejlepší co může člověk s nemocným srdcem udělat.Je to nejen odborník,ale především vzácný člověk.Děkuji za péči o moji rodinu.

Pani doktorka provadi perfektni profesionalni komplexni vysetreni vcetne ultrazvuku srdce.Je velice prijemna a umi jednat s nemocnymi.Vrele doporucuji.

Jaroslav Duchac

nejlepsi

Skvělá svědomitá lékařka,nic nezanedbává a jsem s její péčí velmi spokojen

Profesionálka na svém místě...

Paní MUDr. Herrerová je bezvadná lékařka!
je jen málo lékařů, kteří mají tak zodpovědný profesionální přístup k pacientům. Vřele doporučuji!