Střelecká 880, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - kardiologie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

MUDr Harrerová L.: Lékařka a milá paní, nezná pojem pohrdání. Léčí srdce, léčí duši, vysvětlí vám jak se sluší, jak svou nemoc překonat. Děkuji ji za nás mnohé, byt "DĚKUJI" je dost strohé, za ten přístup, za tu snahu, že zde v kraji není svahu, který chůzí nezdolám. M. Andrýsek, 82 let

Už od 1999 stále výborná v přístupu i po odborné stránce. Neměnil bych.
Mach

C

Odbornice na svém místě, ač bydlím od HK 100 km a mám v blízkosti jiného kardiloga, pojedu vždy za ní. Jezdím k paní doktorce Harrerové od roku 2000 a nevyměním ji za nikoho. Bezesporu jí vděčím za svůj delší život, když mne přemluvila k operaci, kterou jsem dlouho odkládal. Všem mohu jen vřele doporučit.

Svěřit se do péče paní doktorky je to nejlepší co může člověk s nemocným srdcem udělat.Je to nejen odborník,ale především vzácný člověk.Děkuji za péči o moji rodinu.

Pani doktorka provadi perfektni profesionalni komplexni vysetreni vcetne ultrazvuku srdce.Je velice prijemna a umi jednat s nemocnymi.Vrele doporucuji.

Jaroslav Duchac

nejlepsi

Skvělá svědomitá lékařka,nic nezanedbává a jsem s její péčí velmi spokojen

Profesionálka na svém místě...

Paní MUDr. Herrerová je bezvadná lékařka!
je jen málo lékařů, kteří mají tak zodpovědný profesionální přístup k pacientům. Vřele doporučuji!

Bezpochyby dobrý odborník.Velice příjemná a ochotná.Jediná,která mi jako laikovi, dokázala vysvětlit co mám vlastně za vadu a co jí způsobuje.Paní doktorce za její ochotu a péči velice děkuji.