Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové testy na alergii

Naprosto perfektní doktor vše vysvětlil poradil a sestřička úžasná moc doporučuji návštěvu tohodle odborníka už dlouho jsem nezažila tak vstřícného doktora

Pan doktor je jeden z nejlepších doktorů co znám. Je ochotný a vstřícný. Je to odborník ve svém oboru. Léky, které předepisuje jsou moderní, účinné a bez doplatku. Objednání do druhého dne a čas objednání je vždy dodržen. Sestřička je také skvělá.

Nejlepší doktor který mě kdy léčil, odborník, profesionální přístup, naprostá špička ve svém oboru.

Moc hodný pan doktor,pomohl mi s astmatem jako jediný mi dokázal pomoci.Opravdu vstřícné jednání,použití nejmodernějších léků.Vše na 1*

Doktor vyborný , sestřička absolutne skvělá:)!

Skvělý pan doktor.Chodím k němu už léta a moji kluci také a vždy mi pomohl.Nejdůležitější je důvěra.A tu zde mám.

Skvělý doktor. Čas objednání byl dodržen, nemusel jsem hodiny čekat v čekárně. Pan doktor byl velice ochotný. Trpělivě mně naslouchal a věnoval se mi. Nepřipadal jsem si jako další v řadě. Mohu jenom doporučit. Moc milá sestřička.

&

Před deseti lety mi pomocí zahraničních vakcín podstatně zmírnil, skoro vyléčil mojí alergii- velice těžkou. Nyní po deseti letech se mi opět plně věnuje a nabízí znovu vakcinaci. Léky beru jen v období letním. Velice milý doktor. Doporučuji.

Dokáže vždy moje alergické problémy vyřešit, je ochotný a schopný reagovat na můj zdravotní stav co nejrychleji. V čekárně člověk nečeká, na jaký čas Vás objednají, v takový Vás ošetří. Snaží se používat různé léky, nepředepisují stále stejné. Sestřička je velmi milá.

Skvělý lékař, objednává přesně na čas, přijdete a nečekáte, na každého pacienta má dost času, nic neodbyde, poté co mě jedna alergoložka málem zničila, on mi dost pomohl.