Ladislav Lapáček, veterinář České Budějovice

MVDr. Ladislav Lapáček

Veterinář Více

42 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Výstaviště 479/23, České Budějovice
Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
42 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště Jiný

Jsem naprosto spokojená s péčí. Byla jsem s kocourem na očkování, paní doktorka kocoura vyšetřila kompletně s úsměvem, velmi milá, empatická. Chodím do této ordinace již několik let a vždy odcházím naprosto spokojená. Děkuji všem.


H
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště Jiný

Se svým pejskem jsem navštívila pana doktora Lapáčka a naprosto profesionálně a cíleně byla zavedena terapie, která s účinností do tří dnů pomohla a ulevila od bolesti. Touto cestou velmi děkuji celému týmu a ordinaci mohu jen doporučit.


K
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště Jiný

Včera ráno,jsem přijela do ordinace Dr.Lapacka s fenkou yorkšírského teriéra , zvracela, byla malátná ,nejedla ,nepila poslal nás domů s tím že ji bolí bříško a má plynatost.stav se zhoršoval tak jsem tam jela ve 3hod odpoledne znova, jiná lékařka konstatovala metabolické selhávání,ihned dala kapacku , bohužel naší cikinku nezachránila,bylo pozdě, jsem přesvědčená že lékař z raní směny péči zanedbal...už nikdy více tuto ordinaci, určitě nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště Jiný

Dobrý den, s naší kočkou jsme nejprve jezdili na bližší veterinu - stálo to mnoho zákroků, žádné zlepšení, nemálo peněz a nic moc nám nebylo řečeno na její stav. U otázek následovaly odpovědi typu to je v pořádku, normální. S nádorem v pacce, o kterém nám tvrdili, že to nic není a je nezhoubný jsme jeli nakonec i jinam. Jinak milý přístup ke zvířatům jen se nádor rychle zvětšoval ... Přístup na klinice MVDr. Lapáčka milý, bez ptaní nám vysvětlili kde a co a s čím má problém - a byla nutná amputace. Vyzvedli jsme kočku a nestačili se divit - měla všechny 4. Na operačním stole si pan Lapáček řekl, že by to byla škoda a pokusil se nádor vybrat celý - s tím, že si to bere za svůj projekt a je to na jeho zodpovědnost. Když nádor naroste, amputace bude bezplatná. ... Potkala jsem tam více ordinujících zvěrolékařů a skvělý přístup u všech. ... Nádor nám bohužel opět znovu roste, ale jiným naši kočku nesvěříme.


D
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště Jiný

Dobrý den,
můj pes je černý o něco menší než vlčák. Byli jsme přivítáni slovy mladé lékařky: " Ten je zlý ten mě určitě kousne, že?!". Na psa nepromluvila jediné slovo po celou dobu. Pouze strohé pokyny vůči mě. Bylo potřeba ho rentgenovat, neb měl ucpaná střeva a vedle na stole cca 30cm od nás ležel ve fázi operace jiný malý pejsek. Jednak to příchozí pes vnímá a jednak hygienicky je to OK? Návštěva byla ukončena slovy, tady máte klystýr dejte mu ho doma, já mu ho rozhodně dávat nebudu. Pes měl strach, vrčel, ale od profesionálního veterináře bych čekal rady co a jak a jak ho rychle ošetřit. Večer jsme šli k veterináři u Stromovky u útulku a ti mu dali klystýr raz dva a bylo hotovo. Nepříjemná situace vyřešena během pár vteřin.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště

Nikdy víc.
Jestli se pan "doktor" na tuhle recenzi podívá, snad bude vědět.
Neděle, 16.6., kouká na mého fr. buldočka a pošle mě s ním domů se slovy, že je jenom "vypnutej". Ten samý den ve 22 hodin mu volám, že mám strach, že je to ještě horší.
Reakce? Katastrofa.
17.6. v 6:15 mi Koudy umřel v náručí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště

Veterinární ordinaci jsme navštívili díky nálezu vyhublé a dehydrované kočky, již jsme se rozhodli dát nový domov a šanci na dobré žití.
Není to veterinární klinika, kterou bych vybrala první volbou, ale veterina na kterou docházím s dvěmi psy a čtyřmi kočkami měla polední pauzu.
První den veterinář píchnul kočce antibiotika, konstatoval že je vysoce dehydrovaná a s výrazem, že do druhého dne stejně nepřežije nás pustil domů.
Druhý den byl ošetřující veterinář jiný a měl mnohem lepší přístup. Jen díky němu jsme přijeli třetí den znovu, jinak bychom vybrali jinou ordinaci.
Udělal kočce ultrazvuk, popsal co na něm vidíme, odebral krev, celkově kočku prohlédl.
U obou prvních návštěv jsem zdůrazňovala, že mám doma čtyři kočky, a vyjádřila jsem obavu o přenesení infekčních chorob. Byla mi doporučena karanténa, kterou jsme stejně dodržovali od začátku sami.
Třetí den opět proběhl ultrazvuk, přestože předchozí den byl proveden a vše bylo v pořádku, kočka žrala a vyprazdňovala se. Poté nám bylo řečeno, že má blechy, jestli to víme. Toto nám bylo sděleno po třetí návštěvě ordinace, kdy jsem každou zdůrazňovala, že mám doma další zvířata. Po otázce jak je možné, že mi to říkají až teď, byla odpověď, že jsem se jich měla zeptat.
Vskutku mne to nenapadlo, protože oba veterináři kočce do srsti koukali a nikdo neřekl vůbec nic.
Po otázce jak dopadli krevní testy nám bylo řečeno, že testy na vysoce rizikové FELV A FIV nikdo neprovedl, že je to za dalších 1500,-. Při otázce co by se stalo, kdyby se ostatní kočky nakazili mi bylo řečeno, že by to končilo jejich smrtí. Kdybych o těchto nemocech neměla
povědomí, nikdo mne neinformuje, přestože si myslím, že jde o samozrejmost a nutnost.
Za celou dobu mne nikdo neinformoval, jak se o takto zuboženou kočku starat, čím ji krmit, jaká jsou další rizika pro zvířata v domácnosti. Na další kontrolu se již nedostavíme a vyhledáme jinou veterinární ordinaci, protože nechat za návštěvy dohromady přes tři tisíce a nedozvěděl se, že má kočka blechy a navíc dostat poučení, že se mám příště na diagnózu ptát, to je do nebe volající.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient
Umístění: Veterinární klinika pro malá zvířata, U Výstaviště

Ordinaci pana Lapacka jsme navstevovali s mou fenkou pres rok tak nějak se nám zdál jako nejlepší varianta... Ale po této zkušenosti už k němu dalšího pejska nevezmu... Odvezli jsme do ordinace mou fenu v 5 hodin ráno s tím že ztezka dýchá. Při příjezdu nám bylo řečeno že má fenecka vodu na plicích a že ji tím pádem špatně pracuje srdíčko že si ji tam nechají a zacnou odvodňovat ať zavolám dopoledne.. Tak jsem tedy tak učinila, bylo mi řečeno že mám zavolat zase odpoledne že ji stále odvodňují a stav je stejný... Volala jsme odpoledne kdy mi pan doktor se kterým jsem mluvila řekl že se fence lépe dýchá ale že se jim nedaří odvodnit práva plíce a že by byl radši aby si ji tam nechali... Tak jsem samozřejmě souhlasila... Večer ve 20 hodin mi volal přímo pan Lapacek s tím že se fenka strašně zhoršila že začala zvracet a strašně prujmovat ze ji delali UZ na kterém nic nenašly a v odberech krve take nic... A pokud se dozije rána že odeberou krev a poslou na vetsi rozbor... Moje otazka znela zda netrpi bylo mi řečeno že ma bolestivé bříško a že ji podá analgetika aby vše prospala... Tak jsem ho poprosila zda by bylo možné kdyby se cokoli v noci dělo aby mi pan Lapacek zavolal že bych se s ní chtěla rozloučit... V 8 ráno kdy jim začínají ordinační hodiny mi jiný pan doktor zavolal že fenecka v 5 ráno zemřela... Nikdo nevolal beztak se na ni v noci nebyl ani pan Lapacek podivat a zjistilo se ze umrela az kdzy prisel prvni doktor na ranní směnu... Poté jsem se dozvěděla jak fence žádné analgetika podána nebyla že prý nebyl důvod pro indikaci... Ze fence nešla vyšetřit krev kvuli srazlivosti pritom mi predtim rikal ze vse vyslo v poradku... Podle meho a nejen mehi se fenka zhorsila moc rychle a pan doktor neudelal vse co mohl.. Uz nikdy pana Lapacka a jeho ordinaci nikdy více....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Mnohokrát děkujeme panu doktorovi Lapáčkovi a jeho týmu za provedenou operaci naší fenky Aspenky, Zlatého retrívra, jeho ochotu, milý přístup všech zaměstnanců, jejich zájem a péči, které se jí dostalo. Na tuto kliniku nedáme dopustit, shledáváme ji na vysoké úrovni. Naše fenka Aspenka měla hodně nemocnou dělohu o kterou přišla a bylo pro nás velké překvapení, jak vše proběhlo hladce a v pořádku, nad naše očekávání. Velký údiv pro nás byl, když jsme si pro ni, po třech hodinách po operaci,jeli a Aspenka nám šla naproti, již nás očekávala v ordinaci. Děkujeme mnohokrát a přejeme mnoho uzdravených domácích miláčků.


D
Ověřeny pacient

Mnohokrát děkujeme panu doktorovi Lapáčkovi za provedenou kastraci naší fenky, jeho ochotu, milý přístup všech zaměstnanců, zájem a péči, které se nám dostalo. Tuto kliniku můžeme s radostí doporučit, shledávám ji na velmi vysoké úrovni a bylo pro nás příjemné překvapení, jak hladce vše proběhlo a s jak malinkou jizvičkou jsme odcházeli. Jsme šťastní, že jsme se rozhodli pro tuto kliniku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti