č.d. 216, Strašice
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

My chodíme k paní doktorce s miminkem a zatím nám naštěstí nic nebylo, takže mohu posoudit jen "lidský" přístup a ten je super. Co také oceňuji - než paní doktorka sáhne na malinkou, jde si umýt ruce. Sestřička je moc milá.

Paní doktorka, je výborná a necpe hned antibiotika jako ostatní. Je nejlepší ve svém oboru. Mohu ji jen doporučit. V dnešní době léčit některé děti není zas tak jednoduchý. Jsou to spratci nevyhovaní a rozjívení. A některé matky jen koukají místo toho aby paní doktorce pomohli s dítětem.

diagnozy i přístup k dětem je hrozný.zná jen chřipku a zápal plic.

paní doktorka je nejlepší co jsem měla a kdybych mohla tak bych k ní chodila pořád. Všem můžu jen doporučit.

je nejlepší

malé čekací doby, hezky zařízená čekárna, paní dr. je výborná specialistka, nepíše hned ATB. Diagnozy nám určila vždy dobře. Jen trochu chladnější přístup k dětem. Sestru má vynikající.

diagnozy i přístup k dětem je hrozný.zná jen chřipku a zápal plic.

je nejlepší