Francouzská tř. 4, Plzeň
Plicní ordinace

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

U paní doktorky jsem byla poprvé,ale velice mile překvapena.Profesionální přístup, příjemná, lidská vše ochotně vysvětlí. Hledá možnou příčinu problému. Jsem nadšená a doporučuji.

Velice příjemné vystupování lékařky. Při komunikaci je jednoznačně vidět její zájem o svou práci. K pacientům je velice vstřícná,mluví otevřeně. Jaký koli problém řeší,nic neponechá náhodě..

Tak tato dáma je ten nejhorší lékař jakého jsem kdy zažil. Velice arogantní, neochotná, její chování k pacientovi je otřesné, hned ve dveřích na mě vyjela, proč jsem nešel jinam ale zrovna k ní, pak byl hrozný problém mě vůbec ošetřit, protože má toho moc a já ji jenom přidělávám práci. Divím se, proč vůbec léčí lidi, když tuhle práce bere jako přítěz. Asi by jí spíš bavila práce za pásem, bez lidí :D Nemám na ni slov, rozhodně ji NEDOPORUČUJI

Velmi dobrá lékařka! Vše ochotně vysvětlí, naslouchá pacientovi
a vždy se snaží pomoci a věnuje Vám maximální péči.
Mohu jen doporučit jsem velmi spokojená.

Velmi příjemná, pečlivá, ochotná lékařka. Byla jsem u ní poprvé, a přesto, že již měla po ordinační době, chovala se velmi přívětivě. Vysvětlila mně příčiny mojí nemoci i způsob léčby tak, aby to bylo pro mě - laika - pochopitelné. Tak by to měli dělat všichni lékaři. Bohužel, nedělají. Je to jistě odborná lékařka na svém místě.