MUDr. Krista Pokludová

Praktický lékař Více

Chuchelná 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
K. M. Lichnovského 9, Chuchelná

Paní doktorku osobně neznám,ale podle toho,jak léčí mojí babičku se tomu ,co zde čtu nedivím.Není schopna jí poslat na odborné vyšetření,neb má vše dobré /dle mínění p. doktorky/ .Rozhodně NENÍ lékařka na svém místě,asi jí babi nestrčila do kapsy.

Já mám jen dobrou zkušenost a paní doktorka je naopak všímavá a příjemná.

Já jsem spokojen

Souhlasím s Vašimi názory. Mám velmi špatné zkušenosti. Při vyšetření EKG jsem se po vyzváni vyslékla dopůl pasu a ležela jsem na lehátku bez zástěny, čekala jsem na lékařku, až se mi bude věnovat. Nepříjemné minuty studu, i vrazila sestra bez zaklepání do ordinace a nechala otevřené dveře a začly něco řešit. Má další zkušenost při vyšetření konečníku byla otřesným zážitkem, na který dlouho nezapomenu. Od pasu dolů nahá, v kleče,na lehátku, opět bez zástěny, bez soukromí, a věřte, že mi tam opět vtrhla sestra bez zaklepání...co víc dodat. Trochu lidskosti, prosím. A lépe vybavit ordinaci.

Ano máte pravdu, je velmi špatná a to je slabé slovo. Ja měla zánět ledviny a ona mi na to dala nějaký krém, pry mě bolí jen záda. Pak jsem dostala vysoké horečky a musela jsme na pohotovost a z pohotovosti jsme už jela na urologii a pak k nové praktické lékařce. Další věcí je,že ona upřednostňuje muže před ženami, tzn.,že pokud má žena chřipku, tak dostane 1 tyden, ale muž dostane klidně i 3 týdny.Prostě ona není doktorka.Tak možná na papíře.