MUDr. Krayem Ayad

Mařatice 1 adresa

Praktický zubní lékař
1 maje 1364, Mařatice

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor Krayem je odborník na svém místě. Velice profesionální, empatický a důsledný zubař. Vždy mě uklidní jeho zpíváním v ordinaci při
zákroku. :) Příjemná a ochotná sestřička je třešničkou na dortu při návštěvě této nádherné ordinace. Nejlepší zubní lékař, kterého jsem kdy měla. Všem moc doporučuji!

Umístění: Praktický zubní lékař

Jsem vděčná za tyto webové stránky. Vybrali jsme si s přítelem na základě kladného hodnocení zde na webu MUDr. Krayema, jako našeho ošetřujícího lékaře.

Ještě vděčnější jsme za pana doktora!!! Má lidský přístup, je velmi milý a profesionální člověk. Ochotně odpovídá na případné dotazy. Chodíme k němu již třetím rokem, za tu dobu nás jedinkrát nezklamal. Doporučuji!

Doporučuju a chválím!!:) Doporučila jsem všem svým známým a blízkým.Ošetření citlivé, špičkové, luxusní!!!

Skvělý profesionální doktor, ke kterému je radost chodit :). Sestřička moc příjemná a pan doktor vstřícný, milý a vždy dobře naladěn. Perfektně vybavená ordinace a bezbolestná léčba. Všem vřele doporučuji!!

X

Chodila jsem k panu doktoru hooodně let,než si přestěhoval ordinaci.Musím říct že pracuje kvalitně,plomby od něj stále drží.Určitě je to kapacita.Pamatuji si že měl vždy dobrou náladu a že si dost zpíval společně s rádiem :-).Teď chodím jinam,jelikož k němu už to mám dál.

C

Profik, lepšího jsem nepoznal, radost vejít do ordinace :-)

Profik. Konecne zubar, ke kteremu se nebojim chodit :-)

Zatím nej co jsem poznala v okoli a to jsem ze zlina .SH

Profesionál na svém místě

Pan doktor je absolutni spicka!!!! Jsem nadsena! Zuby jsem měla v katastrofalnim stavu a "zachranil" mi je! Uzasny pristup, sestricka velmi ochotna, zadne cekani v ordinaci, maximalni vstricnost. Superlativy bych mohla hyrit:-) Zuby jsou zaklad, dokud clovek nema problem, tak si ani neuvedomuje, co zuby dokazi:-(!