Koenig Silvio, gynekolog

U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou
Gynekologie

č.d. 68, Hroznová Lhota
Gynekologie

Chodím k panu Koenigovi od svých 17 let (tedy 7 let). Jsem naprosto spokojená. V začínajícím těhotenství jsem měla problémy, tudíž hned rizikovka. Bohužel, plod jsem potratila kvůli velkému hematomu, bylo to buď vše nebo nic, ale pan doktor mi poté vše vysvětlil, věnuje mi náležitou péči a plánuji další těhotenství, doufám že do zdárného konce. A opět vložím důvěru do pana Koeniga. Je to empatický člověk a vřele doporučuji.

Jsem naprosto spokojená,nemám pocit,že by pan doktor něco zanedbával nebo že by vázla komunikace. Naopak na mě působí velmi uklidňujícím dojmem.Takže spokojenost!

O

Dobrý den, musím souhlasit s předchozím názorem.Chodím několik let k panu doktorovi,ale na prevenci mi nikdy nevyšetřil prsa, to si mám prej vyšetřovat sama doma.To tedy není zrovna moc profesionální přístup.

Velmi dobrý

velmi spokojená,doktor pomůže,poradí a nic nezanedbává

K panu doktorovi chodím už 10 let a i když mám gynekologa v místě bydliště, raději dojíždím. Sestřičky jsou velmi příjemné a ochotné - jsem naprosto spokojená.

Chodím k panu doktorovi asi dva roky,jsem s ním spokojená.Myslím si že je pečlivý a asi bych neměnila.Chodila jsem 20 let k panu doktorovi Rúžičkovi a taky jsem byla spokojená.Kvůli změně bydliště jsem změnila lékaře.

Od pana doktora jsem odešla, není příliš pečlivý, někdy při ani nevyšetří, jen rovnou předepíše léky, čemuž moc nedůvěřuji. A co je dle mého názoru nejhorší - za celých 9 let, co jsem k němu chodila mi ani jednou neudělal při preventivní prohlídce vyšetření prsou, ultrazvuk jsem u něj taky nezažila při žádném zdravotním problému. Rozhodně nedoporučuji.

nechapu vase negativni hodnoceni,me prijde pan doktor jako dobry profesional

Pan doktor komunikuje naprosto normálně- mám pusu, tak se ptám- vždy ochotně odpoví, vysvělí. jsem spokojena.