Komenského 1295, Kladno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 600 Kč

2 000 Kč

Od 1 600 Kč

Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno

Poskytuji individuální, párové i rodinné poradenství/psychoterapii a také seberozvojový koučink.

Najdete mě převážně v Kladně a ve Sla...

Léčené nemoci

• Psychoterapie

Umístění: Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno partnerská psychoterapie

Paní Kolátorová je skvělá psychoterapeutka s velmi empatickým přístupem. Cítila jsem se na sezení velmi dobře. Vřele doporučuji.

Děkuji za milou zprávu. :) Klára

Paní Kolátorová byla má první psychoterapeutka a pokud Vás něco tíží, potýkáte se v životě s dlouhodobou nepříjemnou situací, ze které nevíte jak ven, mohu jen doporučit! Velmi milý, sympatický a empatický člověk, který Vám pomáhá ošetřit rány s přijít na řešení proč s jak se cítíte když jste v sobě ztracení. Cítila jsem se v místnosti bezpečně a příjemně.

Mgr. Klára Kolátorová

Děkuji za doporučení.Přeji vše dobre.Klara K.

Umístění: Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno individuální psychoterapie

Paní Kolátorová mi pomohla za několik sezení s něčím, s čím jsem se trápila a nevěděla si rady skoro dva roky. Její přístup je velmi milý, lidský a moudrý. Nejdříve jsem se na terapii bála jít, po prvním sezení jsem se na ně těšila. Stejně, jako lékař může pomoci například od bolesti zad, tak paní Kolátorová pomůže jako lékař s bolestí srdce a duše. Vždy se mi po našem sezení ulevilo a vlilo mi životní sílu se za sebe postavit a bojovat. Byla to vcelku rychlá a náročná cesta, ale jsem za ní neskonale vděčná. Vím, že když se někdy dostanu do situace, se kterou budu potřebovat pomoct, tak budu doufat, že právě zde najdu otevřené dveře. Mnohokrát tímto děkuji :-))

Děkuji za zpětnou vazbu. Přeji vše dobré. KK

Umístění: Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno individuální psychoterapie

Na každou terapii jsem se opravdu těšila. Dostalo se mi velmi lidského přístupu a pocitu, že na mě paní terapeutce záleží. Z jejího jednání je opravdu cítit, že chce lidem pomáhat. Strávily jsme společně půl roku, provedla mě těžkým životním obdobím a byla mi skutečnou podporou na mé životní cestě. Pokud budu v budoucnu potřebovat terapeutické služby, určitě ji znovu kontaktuji.

Mgr. Klára Kolátorová

Dekuji za mila slova a preji vse dobre.Klara K.

Umístění: Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno individuální psychoterapie

Paní Kolátorová mi pomohla hned po zavolání čehož si velice cením protože ostatní které jsem kontaktovala se svým problém neměli čas díky tomu jsem byla brzo v odborných rukou které mi pomohly zvládnout složitou životní situaci popravdě jsem tomu nevěřila ale paní Kolátorová mě svým přístupem a citem naslouchat vrátila zpět sebevědomí, chuť do života a správný pohled na každodenní problémy dnes se již umím bránit a postavit se zlu čelem bez strachu za to jí velmi děkuji a vzkazuji ostatním nebojte se vyhledat pomoc není to ostuda a paní Kolátorová je odbornice na pravém místě

Mgr. Klára Kolátorová

Dekuji velmi,Vero.Preji vse dobre.

Umístění: Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno osobní psychoterapie

Paní Kolátorová mi pomohla najít útěchu a pohlížet na věci i z jiné perspektivy. Pokaždé jsme se určitý problém snažily vidět všelijak, abychom nalezly to nejlepší řešení. Musím říct že kreativní uchopení problému bylo vlastně i v celku zábavné. Pokaždé jsem odcházela s lepší náladou a doprovodila mě až ke šťastnému konci. Musím říct že jsem skoro smutná že se s paní Kolátorovou už nevídáme. Je moc milá, sympatická a hlavně empatická. Pokud hledáte někoho kdo by Vám pomohl, nebojte se oslovit paní Kolátorovou.

Velmi dekuji,Kristyno.

Paní Mgr. Kolátorovou jsem oslovila o spolupráci ohledně svých dlouhodobých úzkostí. Byla mi sympatická už z webových stránek a už po prvním telefonátu jsem se na setkání velmi těšila. Počítala jsem i s možností, že se nám spolu nepovede rozklíčovat důvody úzkostí. O to větší bylo mé překvapení, když nejzásadnější věc jsme spolu objevily už na první schůzce. Po dalších pěti schůzkách už ani nebylo co dál řešit. Jsem moc vděčná z lidského přístupu i přizpůsobení tempa mého rozpoložení na každé schůzce. Ze srdce přeji všem, abyste také našli ten nádherný pocit klidu na duši.

Mgr. Klára Kolátorová

Dekuji moc za zpravu a doporuceni.Klara