Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Poskytuji individuální, párové i rodinné poradenství/psychoterapii a také seberozvojový koučink.

Najdete mě převážně v Kladně a ve Sla...

• Psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

od 1 400 kč

od 1 400 kč

1 400 Kč

4 názory pacientů

Umístění: Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno individuální psychoterapie

Na každou terapii jsem se opravdu těšila. Dostalo se mi velmi lidského přístupu a pocitu, že na mě paní terapeutce záleží. Z jejího jednání je opravdu cítit, že chce lidem pomáhat. Strávily jsme společně půl roku, provedla mě těžkým životním obdobím a byla mi skutečnou podporou na mé životní cestě. Pokud budu v budoucnu potřebovat terapeutické služby, určitě ji znovu kontaktuji.

Mgr. Klára Kolátorová

Dekuji za mila slova a preji vse dobre.Klara K.

Umístění: Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno individuální psychoterapie

Paní Kolátorová mi pomohla hned po zavolání čehož si velice cením protože ostatní které jsem kontaktovala se svým problém neměli čas díky tomu jsem byla brzo v odborných rukou které mi pomohly zvládnout složitou životní situaci popravdě jsem tomu nevěřila ale paní Kolátorová mě svým přístupem a citem naslouchat vrátila zpět sebevědomí, chuť do života a správný pohled na každodenní problémy dnes se již umím bránit a postavit se zlu čelem bez strachu za to jí velmi děkuji a vzkazuji ostatním nebojte se vyhledat pomoc není to ostuda a paní Kolátorová je odbornice na pravém místě

Mgr. Klára Kolátorová

Dekuji velmi,Vero.Preji vse dobre.

Umístění: Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno osobní psychoterapie

Paní Kolátorová mi pomohla najít útěchu a pohlížet na věci i z jiné perspektivy. Pokaždé jsme se určitý problém snažily vidět všelijak, abychom nalezly to nejlepší řešení. Musím říct že kreativní uchopení problému bylo vlastně i v celku zábavné. Pokaždé jsem odcházela s lepší náladou a doprovodila mě až ke šťastnému konci. Musím říct že jsem skoro smutná že se s paní Kolátorovou už nevídáme. Je moc milá, sympatická a hlavně empatická. Pokud hledáte někoho kdo by Vám pomohl, nebojte se oslovit paní Kolátorovou.

Velmi dekuji,Kristyno.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Mgr. Kolátorovou jsem oslovila o spolupráci ohledně svých dlouhodobých úzkostí. Byla mi sympatická už z webových stránek a už po prvním telefonátu jsem se na setkání velmi těšila. Počítala jsem i s možností, že se nám spolu nepovede rozklíčovat důvody úzkostí. O to větší bylo mé překvapení, když nejzásadnější věc jsme spolu objevily už na první schůzce. Po dalších pěti schůzkách už ani nebylo co dál řešit. Jsem moc vděčná z lidského přístupu i přizpůsobení tempa mého rozpoložení na každé schůzce. Ze srdce přeji všem, abyste také našli ten nádherný pocit klidu na duši.

Mgr. Klára Kolátorová

Dekuji moc za zpravu a doporuceni.Klara

Najdete mě převážně v Kladně a ve Sla...

• Psychoterapie