č.d. 184, Okrouhlice
Praktické zubní lékařství (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Praktické zubní lékařství

Ze začátku jsem s panem doktorem byla spokojena. Chodim k nemu od mala, ale posledni dobou mam s nim jen problemy. Nechal mi zub zajit tak daleko, ze mi ve 12-ti musel dat umely. Nedela ani rentgen. Takze pri pospedni bolesti zubu mi to zaplacl blombou. Za 15 min jsem byla odbyta coz znamenalo ze po povolení injekce me zub bolel jak blazen. Rikala jsem si ze to je jen po tom zakroku, ale když me ten zub boli kazdy tyden a pak zubar to neresi.Nejvetsi chyba byla ze nevycistil kanalky, takze se mi tam dostap zanet. Od rijna jsem zmenila zubaře a kdyz uvidel co mi tam pan Swaczyna udelal, tak nemohl uverit svym ocim. Jeden zub nechal zajit az tam ze bude muset ven a s nim i vsechny blomby. Protoze kazy sice vyvrta, ale nechal tam kousek ktery se zvetsil. Vsechny zuby na upravu budou stat dohromady 85 000. Takze panu Swaczynovi muzu jen podekovat.

Umístění: Praktické zubní lékařství bolest zubu syna

pan doktor má skvělý přístup k dětským pacientům, navštívili jsme ho v době, kdy sloužil pohotovost, protože 4letého syna bolel zoubek. Vzal nás přednostně a syn odcházel vysmátý, místo toho, aby mu tekly slzy.

Nejde napsat nic jineho nez za lepsi zubar na svete neni.Prijemny ochotny no nema chybu.Vsem muzu jedine doporucit.S lepsim pristupem jsem se snad nikdy nesetkal.

Od té doby co chodím k panu doktorovi, nevím co je bolest při ošetření. Výborný doktor i sestřička. ;-)

Nejlepší stomatolg co znám.Má příjemné a profesionální vystupování,své práci rozumí a dokáže vždy najít to nejlepší řešení.Jenom sestru by měl vyměnit,je na pacienty nepříjemná,protivná a někdy až arogantní.Možná to je i tím,že důchodkyně by měla sedět doma na zadku,když už na to nemá nervy.Panu doktorovi moc děkujeme!

Moc dobrý zubař !!!!!! Doporučuji :)

S panem doktorem jsem moc spokojený. Kdykoliv jsem něco potřeboval dokázal pomoci.

Výborný stomatolog,příjemný,lidský,má úrověň a své práci rozumí.Rozhodně moc doporučuji.