Kateřina Stabrawová, zubař

MUDr. Kateřina Stabrawová

Zubař

č.d. 182, Kamýk nad Vltavou
Zubní ordinace

Nikdy jsem neměl sebemenší problém. Přístup paní doktorky je špičkový. Spíše by se měli zamyslet ti lidé, kteří si tu stěžují, samy nad sebou.

Kvalita jednani super je to zena s velkym Z.A je to clovek ne robot lidi zamyslete se.Sklenářová pacient

Prostě super!!

Absolutně nejlepší!!! Vždy milá, ochotná, dcery ji zbožňují!

Dobrý den.Mého syna včera večer rozbolel zub.Ráno jsme jeli k pani zubařce.Na dveřích má cedulku s pracovní dobou a to od 8.00.Pani zubařka se dostavila až před půl devátou.Po chvíli vzali objednanou pacientku a nám sestra řekla,jestli jsme akutní,abychom si počkali,že toho mají moc a my nejsme objednaní.Myslím si,že pokud začne bolet zub a je to nesnesitelná bolest a hlavně u malého dítěte,měli by dávat přednost bolestivím případům a objednané pacienty vzít potom.Na cedulce má pani zubařka psáno něco v tom smyslu,že akutní případy bere ráno.Jsem hodně rozlobená z jejího jednání.

K paní doktorce chodíme celá rodina a lepšího zubaře jsem nepoznala. Je milá, citlivá, lidská, empatická a navíc profesionálně zdatná a velmi šikovná, a to samé platí i o její sestřičce. Dlouhé objednací lhůty - za to opravdu nemůže, kdo by se postaral o pacienty při dnešním nedostatku zubařů? Pokud by každý co půl roku chodil na prevenci, určitě by výrazně ubylo akutních ošetření a objednaní pacienti by taky byli spokojenější :o).

Dne 4.2.09 jsem byl u paní zubařky. Pokaždé když k paní zubařce jedu MOC A MOC se těším. Když mi trhala 2 zuby vůbec to od ní nebolí! S paní sestřičkou jsou DOKONALÝ TÝM!
Přeji paní doktorce a sestřičce hodně zdraví a úspěchů a také hodně pevné nervi s některými zlými a sprostými pacienty.

David G. 10 let

S paní doktorkou jsem velice spokojen. Ze všech zubních lékařů, které jsem zažil je nejlepší. Pacient a správná léčba je u ní na prvním místě, ne peníze jako u jiných. Vždy mi dá na výběr, zda chci standard na pojišťovnu nebo zda si chci připlatit za moderní kvalitní materiály. Já si teda rád připlatím, jsou to přece jenom moje zuby. Paní doktorka je také veliký machr na estetiku. Keramický můstek, který mi udělala je fantastický. Její smysl pro detail je úchvatný. Takové zuby jsem ještě neměl! Vždy to dopadlo, že jsem měl zuby jako kůň, ale teď mám zuby lepší než kdejaká celebrita.

Paní doktorka je SUPER.Rád k ní chodím.Když mi spravovala zub vůbec to od ní nebolí.
David G. 10 let

S paní zubařkou jsme velmi spokojeni. Objednávací doba je sice dlouhá, ale rádi si počkáme. Paní doktorka používá moderní přístroje a ošetření u ní je kvalitní, bezbolestné a za dobrou cenu. V čekárně jsme již zažili mnoho nervozních až sprostých pacientů čekajících jako bolest, kteří byli na sestru hodně sprostí, že nejsou ošetřeni ihned, ale jak se na konec ukázalo, nebyli u zubaře přes dva roky. Osobně paní doktorku obdivuji, protože věřím, že u nás v česku takových nepříjemných pacientů není rozhodně málo a každý z nich by mě otrávil aspoň na měsíc. Už se nám také stalo, že jsme se museli z objednaného ošetření omluvit (onemocnělo nám dítě), paní doktorce jsme zavolali, omluvili se a žádný poplatek jsme neplatili.