Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Třeboň, Třeboň
gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

První návštěva - velmi spokojená , milá sestřička, paní doktorka milá,ochotná. Žádné dlouhé čekání. Moderní ordinace, měla jsem dobrý pocit. Můžu jedině doporučit.

P
Ověřeny pacient

Já si paní doktorku nemůžu vynachválit. První lékař, který začal jednat sám od sebe a ne až po mém doprošování. Testy hotové rychle, výsledky vysvětleny skvěle a srozumitelně. Nic nevnucuje, dala mi plno rad a je velmi ochotná. Můj nejlepší lékař vůbec :-)

I
Ověřeny pacient

Paní doktorku Klímovou musím ohodnotit také nejvyšším počtem hvězdiček. Velmi profesionální přístup, navíc moderní, odbornice, poradí se všemi problémy. Je to moje nejlepší gyn. lékařka, k jaké jsem se doposud dostala, a to již za dlouhou dobu...Vybavení ordinace je také výborné, ihned může provést velmi odborný ultrazvuk či jiná vyš. Velkou předností je také to, že si mohu popovídat o intimních věcech s velmi inteligentní, příjemnou, moderní a krásnou ženou, která má pochopení, vždy poradí a pomůže.
Rovněž sestřička je velmi milá a ochotná, takže tuto ordinaci jen chválím a touto cestou děkuji.

J
Ověřeny pacient

Nemůžu souhlasit s ostatními. Když jsem se tam registrovala, paní doktorka byla milá, vše v pořádku. Potom už tak milá nebyla, ba naopak. Jednání strašné, kontrolní testy se nekonaly, protože tam nikdo nebyla a ani to nedali vědět. Příšerné. Nemohu doporučit!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Přešla jsem sem na doporučení a jsem naprosto spokojená a sama doporučuji dále.
Když jsem se s paní doktorkou bavila o špatné zkušenosti s porodnicí v Podolí a že jsem jim dala zpětnou vazbu, paní doktorka mne pochválila a řekla, že zpětná vazba je třeba, že bez negativní zpětné vazby by se člověk nemohl nikdy zlepšovat, že se tím řídí i ona. A jde to vidět! Perfektní přístup nejen lékařky, ale i sester. Pacient je zde respektovaným klientem. Nic není problém.

G
Ověřeny pacient

moc milá sestřička,dr.příjemná a komunikativni.při vyšetření podává info.Výborné vybavení ordinace a já jako samoživitelka dvou dětí ocenuji nizký roční poplatek.skvělá je možnost objednání přes internet.V čekárně jsem cekala pouhých 20minut.tak užasný přístup jsem nikde nezažila.Doporučuji!!!!!!

H
Ověřeny pacient

Už jak zde bylo napsáno, tak mi nejvíce vadilo, že je sesterna spojená s čekárnou a čekající pacientky vše slyší!!!!!!.....Jinak pí. Dr. je podle mého dobrá až na to, že mi vždy vnucuje nějaké doplňky stravy za nehorázné peníze.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Kdyby to šlo, dám deset hvězdiček :-) Moderní vybavení ordinace, skvělý přístup k pacientům ze strany lékařky i sestry. Doporučuji!

S
Ověřeny pacient

O paní doktorce Klímové mohu mluvit jen v superlativech, všem kdo potřebují gynekologické služby ji mohu jen doporučit. Je milá, krásná, vzdělaná.........
Navíc prostory a vybavení ambulance jsou luxusní , čekací doba minimální.Sestřička je také velmi vstřícná .
Co víc si přát?
Zkrátka co je znamenité, je vzácné..............
Mockrát děkuji Růžena

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc milá, velmi profesionální, z mé nedávné návštěvy jsem byla nadšená, krásné nové prostory. Velmi doporučuji, navíc je to na metru.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti