Kateřina Gerlická, logoped Domažlice

Mgr. Kateřina Gerlická

Logoped

Luženická 666, Domažlice
Logopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Paní Gerlická je velmi profesionální, vstřícná, usměvavá s ničím nebyl problém. Můj syn k ní chodil necelý rok a dělal velké pokroky. Pilně jsme doma cvičili a pokaždé dostal velkou pochvalu. Syn se na návštěvu k ní těšil. Poradila nám i cvičení než začne chodit do ZŠ, aby se naučil dobře číst. Bude-li někdy nějaký problém ráda se na paní Gerlickou zase obrátím.

je velmi vstřícná, kvalifikovaná, dcera pod jejím vedením udělala velké pokroky

je nejlepší na celém světě !!!!!!!!!!!

Už tam chodim asi 4 roky, nejdřív s dcerou a teď se synem. Nikdy jsem si na ní nemohla stěžovat a s dětmi to umí. A pokud dodržujete s dětmi předepsané cvičení , tak je vše v naprostém pořádku.

Po první návštěvě, kdy paní logopedka na nás i našeho syna udělala velice špatný dojem ( byla nervozní, nadřazená a nelidská...) jsme raději hned přešli do jiného kraje. Museli jsme si ale od paní logopedky vyzvednout doporučení od dětského lékaře, které u ní zůstalo. Ani to nebylo v klidu....., ale probíhalo opět nadřazeně a povýšeně....
Naši známí dopadli stejně. Po několika návštěvách to vzdali. Nebyli spokojeni ani s chováním a ani s výukou.